Má kojení dopad na psychiku?

martule20
12. únor 2009

Tak nevím, jestli sem tohle téma zrovna patří, ale snad mi ho tu holky kontrolorky 🙂 nechají.
Zajímalo by mě, jestli může mít kojení dopad na psychiku. Kojím už 11 měsíců, poslední dobou
už jen večer, cca 2x v noci a ráno. Byla jsem pořád v pohodě, ale posledních 14 dní mám pocit, že
se zblázním. Jsem jako vyměněná ☹ Já, věčný pohodář jsem vzteklá, protivná, házím věcma,
kopu do zdi, brečím a vůbec mě všechno hned vytočí. Před malou si dávám pozor, když přijde
krize zhluboka dýchám a snažím se na ní mluvit klidně nebo prostě odejdu do vedlejší místnosti,
ale když si třeba nechce čistit zoubky, dělá blbosti u jídla nebo nechce spát, jsem vnitřně úplně
nepříčetná. Nevím, co se to děje, nikdy jsem podobné stavy neměla a když, tak jen jednorázově.
Možná jsem zralá na psychiatra, možná jen případ pro obvoďáka, třeba chybí tělu nějaké důležité
látky, vitamíny... Vážně nevím, už jsem zoufalá. Nechci být máma semetrika a nepříčetná manželka, pomooooc!

kamanka
7. bře 2009

Martule🙂 U nás to taky není každej den, já jen řekla, že kdyby mi někdo víc pomáhal, tak klidně. Kdybych byla odpočatější! Dneska pochtíval od rána🙂 Smůla🙂

martinka79
8. bře 2009

Hoky tak manžílci budou pomocníci a bude to prima
marti. no učím jednou týdně. 😀 Zatím chci mít doma klid a pohodu a užívat si poslední mateřské.
každodenní posvícení ty jo. to by bylo prima pro naše chlapy, ale nai já akční žena nemám každý den chutě a nálady. 😀 😝