Má kojení vliv na příznaky těhoten. či výsledek testu?

syrael
23. dub 2008

Tak ja mam uz 10 dni zpozdenou menstruaci a zacinam se trochu bat. Zatim jsem delala dva tehu testy a oba byly negativni. Zrejme uz si zacinam sugerovat tehotenske priznaky🙂 Nekde jsem slysela, ze kojeni a jeho hormonalni podklad muze mit vliv na [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | priznaky pocinajiciho tehotenstvi]], takze je muze i potlacit...Zda se mi to jako pekna blbost. nemate s tim nejakou zkusenost? Jinak kojim cca asi 5 krat denne...Diky!

krikri27
23. dub 2008

Na test vliv určitě nemá, příznaky jsou individuální nejen při kojení, takže prokazatelně asi taky ne 🙂 Vsugerovat jdou ale velmi snadno 😉 Jestli ti vyšly testy neg, bud´ v klidu, nejsi těhu, to už by ukázalo, myslím 😉

kyri
23. dub 2008

souhlas, pokud máš negat. testy, tak těhu nebudeš 😉

gedren
23. dub 2008

Naopak pri kojeni je bezne mit nepravidelnou menstruaci, takze i z tohohle pohledu to spis nahrava tomu, ze v tom nebudes 🙂

syrael
autor
29. dub 2008

No, tak damy, nerada vas vyvadim z vaseho klidu, ale jsem v tom! Dneska to potvrdil ultrazvuk... Taky jsem bezmezne verila tehu testum a ejhle, doktorka pravila, ze to byva velice caste!

petra30
1. kvě 2008

Ahoj Syrael. Prave resim neco podobneho. Menstruaci jsem od porodu mela jen dvakrat a to nepravidelne. Vzdy jsem ale nekolik dni predtim mela hooodne citlive bradavky. Minuly tyden se to opakovalo, ale bez menstruace. Jeste jsem nemela odvahu udelat si tehu test, tak nevim jak jsem na tom 😖 Jsem zbabelec. Jak ale pises, testy se muzou i mylit, tak nevim... Sbiram odvahu... Zatim zadne jine priznaky nepozoruji, ale bradavky mam citlive porad... Jinak vam moc drzim palce!!!

syrael
autor
1. kvě 2008

petra30:zkus to jeste chvili vydrzet a zatim jeste testy nedelej. Me to porad vychazi negativni, i pres potvrzeni u doktora. Zbytecne by te to stresovalo...Drzim palce, at ti to dopadne, jak si prejes!

petra30
1. kvě 2008

Diky za podporu Syrael. Zkusim teda jeste vydrzet a pak dam vedet...

radkapl
1. kvě 2008

No a syrael co na to těhotenství ty?

syrael
autor
1. kvě 2008

radkapl, ja se po pocatecnim soku zacala desne tesit, coz jsem asi nemela delat, protoze testy vychazi porad neg. Byl by to sice zahul pri tak malem odstupu obou svistu, ale zase bude mit Kubajs kumpana 🙂

petra30
2. kvě 2008

Tak u mne test pozitivni!!! Sok je to poradny, ale nejak jsem citila, ze to tak dopadne. Manzel se o tom dozvi zitra.

pufina
2. kvě 2008

ahojky - upřímě, mě vaše diskuze hodně dostala 😲 Myslíte, že to má nějakou souvislost s tím kojením? A jestli se můžu zeptat jakou antikoncepční metodu jste používali? My pouze přerušovanou a mám taky pořád strach. Plně kojím takže nemenstruuji, ale bojím se. Holky moc vám držím palce 😵

syrael
autor
3. kvě 2008

pufina, prerusovana souloz he dost riskantni!!!Kojeni rozhodne jako antikoncepce nefunguje a mnohdy staci jenom malo, jako treba u me 😉

jjaninka
3. kvě 2008

ahoj holčiny,tak já jsem taky šla tak trošku do infarktovýho stavu. Mám doma půlročního broučka,kojím,beru cerazette,jednu pilulu jsem vynechala a jednou brala později,ale samozřejmě,bacha jsme pak dávali. Mencku nemám už dva měsíce,přičítala jsem to té antikoncepci,no ale stejně jsem si udělala test a vyšel pozitívní!! Jo ale pointa je jiná. Šla jsem na ultr. i krev a všechno negativní. Tak nevím,kde se stala chyba

syrael
autor
3. kvě 2008

jjaninka, falesne pozitivni testy jsou prej bezna zalezitost, no ale chapu te, to je situace na vyvrat!

mirin
3. kvě 2008

Holky neděste mě, ám taky zpoždění, sice jen pár dnů, ale začínám plašit 😲

pessy1
4. kvě 2008

ahoj holky, já jsem ještě menstruaci nedostala, malý je 10 MĚSÍCŮ a měsíc už nekojím a pořád nic, nemám odvahu udělat si test, nic neberu, chráníme se kondomem. Mám ještě počkat?pořád doufám, že je na M čas, než se tělo dá do kupy po kojení. 🙂

petra30
4. kvě 2008

pessy1, pokud si jeste M vubec nemela, tak se neplas. Zkus se poradit s mudr., co rekne. Pro klid duse si ale test radsi udelej, myslim, ze to bude v poho. Mne to sice taky trvalo, nez jsem nabrala odvahu, ale rekla jsem si, ze je lepsi vedet jak na to jsem nez zit v te strasne nejistote. Tak hodne stesti!

jjaninka, ja jsem jeste na vysetreni nebyla, tak nevim jak jsme na tom doopravdy. Tak si rikam, ze ty testy jsou pekne na houby, co? U nas to ale asi bude korespondovat se skutecnosti.

mirin, myvas menstruaci pravidelne? Pokud ano, tak jeste vydrz a neplas se. Pokud ne a nemas zadne priznaky tehu, tak se neplas vubec.

jjaninka
4. kvě 2008

syrael,já vůbec netušila,že by falešné pozitívní testy byly běžné. Švica právě ležela na gyndě a tak se mě orientačně zeptala gynekoložky a ta právě řekla,že jsem s největší pravděpodobností těhotná. Tak člověk tomu pomalu věříl! No my sice třetí mimi chceme,ale tak nějak za delší dobu,neuměla bych si to ted s tím naším prckem představit

pufina
20. kvě 2008

Ahoj holky, tak co Syrael a Petra30 jak je? Co na to vaši manželé?

ivulinda
20. kvě 2008

Holky,ale mě taky testy pořád vycházely negativní a pak se to ukázalo a to už jsem byly měsíc v tom.takže moc tomu nevěřím,ale uvidíš co a jak.Raději si zajít na gyndu k doktorce 😉

amalka007
24. kvě 2008

Ahojky, myslite, ze muzu byt tehotna, kdyz jsem jeste od porodu nemenstruovala a porad jeste kojim. Mam duvod k obavam..... ☹

ria80
24. kvě 2008

Můžeš.Ovulace předchází menstruaci.

amalka007
24. kvě 2008

Za jak dlouho po porodu jste dostaly menstruaci?

ria80
24. kvě 2008

Za půl roku.Otěhotnět můžeš měsíc před první MS.Ale protože nevíš,kdy přijde,musíš s tím počítat vždycky.

mirin
25. kvě 2008

Holky tak já už to měla dostat teď podruhý, zase jen bolesti břicha a nic... Dělala jsem si celkem tři testy asi před 3 týdny a všechny negativní, dcerce je skoro 7 měsíců a kojím, MS jsem měla od porodu třikrát, celkem pravidelně ale hodně slabou... No nechápu, co to se mnou je, k lékaři jdu až 5. června, tak snad i konečně řekne, co se děje.....

krista
30. čer 2008

Ahojky, mě teď taky nějak mešká MS, přitom už jsem ji měla od porodu 2x pravidelně, testy negativní, tak nevim no 😖 Podbřišek bolí, ale to prý může být tím, že se mi naklonila při porodu děloha ... jak jste na tom vy ostatní? Už víte zda jste byly těhu nebo ne? 😉

krista
2. črc 2008

Haló!!! Docela by mě to zajímalo 😀

flufla
3. črc 2008

mě by to tyky zajímalo....člověk nikdy neví, co se mu přihodí

krista
7. črc 2008

Máme smůlu, nikdo nepíše 😀

bielanevesta
7. črc 2008

Ja som od porodu plne kojila asi 7.mesiacov a potom už len čiastočne, ale keď mala malá asi 5 mesiacov tak som si na teste našla //. Po novom roku na ko. mi mudr povedal, že tehu určite nie som. Vraj kojenie može mať vplyv, bola som prekvapená.
MS prvú som dostala 11 mesiacov od porodu a to po dvojitej dávke vyvolávacej injekcie.