Má kojení vliv na příznaky těhoten. či výsledek testu?

syrael
23. dub 2008

Tak ja mam uz 10 dni zpozdenou menstruaci a zacinam se trochu bat. Zatim jsem delala dva tehu testy a oba byly negativni. Zrejme uz si zacinam sugerovat tehotenske priznaky🙂 Nekde jsem slysela, ze kojeni a jeho hormonalni podklad muze mit vliv na [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | priznaky pocinajiciho tehotenstvi]], takze je muze i potlacit...Zda se mi to jako pekna blbost. nemate s tim nejakou zkusenost? Jinak kojim cca asi 5 krat denne...Diky!

krista
7. črc 2008

Biela nevesta a koukám, že už snažilkujete o druhé, tak ať to brzo klapne 🙂 😵

bielanevesta
7. črc 2008

Krista ďakujem aj aj dúfam 😉

krista
7. črc 2008

Bielanevesta my bychom právě chtěli děti taky brzo od sebe, i přesto že malá je docela čertík, takže já jsem fanda toho mít děti věkově pěkně u sebe 🙂 Kdybych teď byla těhu tak bych se nezlobila, i když by to bylo náročný, ale necháváme tomu volný průběh 🙂 Tak doufám, že nám sem napíšeš až to vyjde 🙂

krista
7. črc 2008

Jéé a gratulace Natálce k jednomu roku!! 🙂 😀

flufla
7. črc 2008

My chceme taky druhýho svitě, tak aby byly mezi nima 2 roky, jednak mám 2letou mateřskou a taky si myslím, že je to tak akorát.Ale nevím jak to půjde, ted sem neovulovala a otěhotněla sem po clomhexalu...bude to drámo

lussy0904
25. črc 2012

Ahojky holky, syn má 13 měsíců, pořád kojím..dá se říct, že jsem celou dobu po porodu špinila z prášků cerazette, tak jse přešla na azalia, to už bylo trochu lepší...normální pravidelnou menstruaci jsem měla asi 4x a teď už mám zase zpoždění...dost se bojm ☹ měla jsem krvácení asi týden, není to dlouho, ale zdálo se mi to brzy po poslední menstruaci, tak jse to brala jako špinění a nezapsala si kdy to bylo..☹ ale je to asi blbost, že bych špinila týden..sice to bylo slabší, no ale nevím,...fakt se bojím...dělala jse si testy a vyšly negativní...udělám ještě jeden a uvidíme..co myslíte vy?díky za rady.

lussy0904
25. črc 2012

@krista Ahojky, jakou používáš antikoncepci?A kojíš ještě?Já jsem od porodu menstruovala pravidelně asi 4x a teď zase nic...beru Azalia a kojím...syn má 13 měsíců...testy jsem si dělala dva a byly negativní...

krista
26. črc 2012

@lussy0904 ty moje příspěvky jsou 4 roky staré, v současné době mám doma dvě velké děti (4,5. a 3r.) 🙂

lussy0904
26. črc 2012

😀 Ty jo, já si nevšimla...:DDDD