Má někdo zkušenost s přípravkem Emulips?

janach1051
27. led 2014

Zdravím mamky potřebuji poradit dočetla jsem se o přípravku Emulips že prý pomáhá k tvorbě mléka a předchází bolení bříška kojenců mám 4 měsíčního prcka a toho bříško trápí tak bych chtěla poradit děkuji 😉

gavin
28. led 2014

Dobrý den,zkušenosti sice nemám,ale zkusit ho můžete,myslím,že tam není nic,co by vám nebo mimču mohlo uškodit.....já doporučuju dlouhodobě lactobacily ( od swissu nebo biogaia),homeopatika na podporu kojení 🙂

helulicek
28. led 2014

Používala jsem na bolest bříška u druhého dítka. Je to alergik, tak než se vyloučily všechny alergeny které způsobovaly potíže, dost nám pomohl. Jak už je psáno výše, výborné jsou Lactobacilky.

monika6e
28. led 2014

Emulips je slušný byznys tah - a skvělé placebo. Osobně znám tři mamky, co vyzkoušely a vyhodily... Pro mimčo i pro Vás bych doporučila probiotika. Pro Vás navíc ještě bylinný čaj při kojení - ale užívat 3 týdny a další 3 týdny pauza. Takhle opakovat. Jinak by neměl ten efekt. Na bolení bříška jsou pak super baby masáže, ideálně za pomoci éterických olejů 🙂

abecedka
29. led 2014

nic horšího jsem nikdy nekoupila a nikdy mě nikdo tak nenapálil. Nechápu, jak to můžou doporučovat dětem, určitě to nemají schválené a testované. Je to jen olej a v tom příchuť fenyklová 😝

sisimulka
31. led 2014

Ahojky doporučila bych přípravek MoreMilkPlus - zvyšuje tvorbu mléka a na bolesti bříška jsme vyzkoušeli snad všechno a zabraly až kapky BioGaia, v lékárně většinou stojí kolem 600Kč, ale v internetových lékárnách se dá sehnat i za 300,-. Co se ilyzvýšení tvorby mléka týká, tak pokud věřím v homepatika, vyzkoušej i ty. U mě zabraly, možná působily i jen jako placebo ale působily a je jedno jak. Ricinus communis 5CH, nebo Aethusa racemosa 5CH stojí okolo 85Kč tubička a užívá se buď 5x denně 3 kuličky, nebo 3x denně 5 kuliček. Musí se ale dodržet koncentrace 5CH, protože 15CH a více naopak tvorbu mléka potlačuje. 😉