Malý odmítá pít z lahve. Stalo se vám to taky?

ocicka
21. pro 2007

Ahoj holky ráda bych se zeptala, jestli se vám některé nestalo, to co nám a jak jste to vyřešily..Prcek tak od 2. měsíce byl jednou až dvakrát týdně krmený z lahvičky- odstříkané mléko, páč chodím do školy. A teď - jsou mu 4. měsíce, najednou začal lahvičku z ničeho nic odmítat a tchýně do něj za 6 hodin nedostane vůbec nic. Lahvičku vyplivuje a strašně řve..Tak mám strach, co budeme dělat, až přestanu kojit a bude muset začít normální stravu.

listicka20
21. pro 2007

Chi, jsme na tom podobně, ale máme to trochu jinak. Dosud jsem výhradně kojila, jelikož jsem se bála, aby si malá nezvykla na flašku a nezačala odmítat prso. Stal se opak - musím přikrmovat, protože nepřibírá, ale Katrinka lahev sabotuje - teda aspoň MNĚ. Taky, křik jak když ji vraždím, odmítá polknout, dusí se. Od manžela pije uplně v pohodě, takže dokrmuje on. Doktorka mi řekla, že to může být tim, že ode mně prostě čeká prso (jak jsou ty děcka chytrý, co?) Takže je třeba možný, že tvůj chlapeček nesabotuje lahev, ale tchyni. Zkoušela jsi mu dát lahev ty? Třeba by si radši vzal od mamky, taťky... Nebo zkuste stříkačku. To jsem teda nezkoušela, ale radí se to na kojeni.net

pucik
21. pro 2007

ahojky lsiticko, doporucuji ti, abys zkusila obcas vymenit prso za flasku, oni to mrsky sice poznaji, ale za par dni to prijmou, teda aspon nas to tak udelal. Vzal si flasku az po tydnu. Krmili jsme ho strikackou a to bylo hrozny, rval u toho neskutecne, pak se poblinkal, jak nachytal vzduch no hruza a des.
ocicko:muze to byt tim, ze od tchyne to nehcce, az prejdete na tuzsi stravu, tak to pujde lzickou, my taky sokrmujeme, flasku nectel, ted ji vyzunkne jako nic a uz jime mrkvicku, brambor, brokolici lzicku aa navečer kašia ak malýmu šmakuje
tak hodně štěstí holky 🙂 😉