Malý z kojení hodně přibírá. Upraví se to?

verdik
17. bře 2008

ahojte maminky, já mám jen dotaz či máte některá zkušenosti s rychlejším přibíráním na váze pouze z kojení.mám chlapečka Adámka, porodní váha 3,10kg, 49cm-porod císařským řezem-docela rychlý skrz odloučenou placentu, ale vše dopadlo na výbornou. Maličký má 2měsíce a týden a já jen kojím.Je velmi hodný, nijak vážně netrpí na prdíky , je klidný, přes den baští po 3hodinách ,večer je koupání mezi 7-8, pak spinká do půl 3 a pak ráno další kojení kolem půl 8.U prsíčka vydrží cucat tak 20 minut. Dnes jsme se vážili a má 6kg a mě to připadá , že je to docela dost, myslíte si, že se to trošku upraví??moje první dcera měla 6,5kg v 5měsících . děkuji za odpovědi a přeji všem krásné dny s mimouškama a hezké velikonoce

mem
17. bře 2008

ahoj verdi, ja mam holcicku, 3 mesice a 2 tydny a vazi 8,5 kg, meri 63 cm a pouze plne kojim. ji tak normalne, ted uz kojim jen 10 minut, cca 7-8x za den, a spi celou noc od 20 tak do 7, roste jako z vody. Taky z toho mam vitr, ale vsichni mi uklidnuji, ze u plne kojeneho je to v pohode. Jo a my jsme oba normalniho vzrustu

bramburka
17. bře 2008

u plně kojený - v poho, to vyběhá! 😀

verdik
autor
17. bře 2008

mem,koukala jsem na fotky, malá je baculínek , ale hezká a těch vlásků co měla a má!!!!šikulka, děkuji za odpověď, uklidnila si mě, přeji hezký večer

brnda
17. bře 2008

malej taky dost přibyval, a doktorka vždycky řikala že když kojim ,že je to v pořadku,mel taky ve dvou mesicich 6.5kg,ve třech mel 7.6 a pak už tolik nepřibyval,v pul roce mel 8.9 a v 8 mesicich 9.7kg

mem
17. bře 2008

ver - diky, mala je velika, ne tlusta, ale velika a jeste jak je vlasata (pry po mne), tak pusobi starsi
taky si mi uklidnila, dobrou
bram - bude muset 🙂, 4 patra bez vytahu ji pomuzou 🙂

xsipm04
17. bře 2008

verdik: Neboj, na začátku děti přibírají míň. Naše malá byla jedno období fakt i docela cvalík 😀 a od cca 6 měsíce se přibírání na váze hodně zpomalilo. Jsme měli v půl roce 8,2 kg a teď má v deseti měsících 8,9 kg. Už to holt není tak rychlý, jako na začátko, kdy co kontrola u MUDr to skoro kilo navíc 😀 😀 😀

kachnik
18. bře 2008

Ahojky, tak mi jsme byli na vážení v 9 týdnech a měli jsme 5.9 kg z kojení. 😉

andys26
18. bře 2008

Ahoj, u nás stejná váha v 9 týdnech jako kachnik, 5,9 kg a 63 cm 🙂 . Porodní váha 2,9 kg měsíčne přibýváme tak 1,2 - 1,3kg 😀

flora
18. bře 2008

Ahojky, my jsme měli v 6.týdnech 6,370kg a teď máme 3 měsíce a máme cca 7,5 kg.