Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Mateřské mléko TRIOHERB

marketka_m
12. pro 2019

nějaké zkušenosti s prodektem TRIOHERB?

https://prokojeni.webnode.cz/p/materske-mleko/

veronikav31
12. pro 2019

Ne a osobně bych do toho nešla, ten obchod je pochybný.Jinak já osobně bych šla do každé té složky zvlášť

marketka_m
autor
12. pro 2019

@veronikav31 bezne na slovensku se prodava...
jinak pokud jsem to pochopila spravne ucinna latka je vetsi v te kombinaci nez v kazdem zvlast..

veronikav31
12. pro 2019

@marketka_m já nezpochybňuji účinné látky,já zpochybňuji eshop

marketka_m
autor
12. pro 2019

@veronikav31 jj jsou i jiné eshopy

zelenaesmolda
12. pro 2019

@marketka_m
ja bych osobne zadne leky ani potravinove doplnky na eshopu nekupovala pokud to neni ofiko eshop nejake lekarny.nikdy nevis jestli je to original nebo nejaky padelek buhvi odkud.

sudylichozrout
13. pro 2019

@marketka_m Nikdy bych nekupovala nic na webu, jehoz tvurce je natolik amater, ze neni schopen si zaplatit ani vlastni domenu a hosting a dela si prodejni kanal pres "blogiskovy" free web (webnode) na koleni. To, ze na strance neni ani jmeno provozovatele, je jen tresnicka na dortu.

marketka_m
autor
13. pro 2019

@sudylichozrout trochu se to zvrtlo mimo tema..zajimale vyrobek..ne stranky..klidne najdu jiny web

zelenaesmolda
13. pro 2019

@marketka_m
sice se to zvrtlo v off topic ale myslim,ze v tomhle pripade je to na miste 🙂

veronikav31
13. pro 2019

@marketka_m jde o to,že tento produkt nabízí pouze 2 eshopy a ani jeden není důvěryhodný.osobně bych do toho nešla a raději se zaměřila na bylinky dostupné u nás v lékárně nebo ve zdravěnce.zkus se zeptat laktační poradkyně,ta poradí,pokud by to byl takový zázrak tak o tom budou vědět,protože mamilla.sk je známé