Mateřské mléko z láhve. Jak jste řešily na procházce?

28. dub 2021

Ahoj holky, prosím, vím, ze je to asi pitomej dotaz, ale mám dotaz na zkušenější.
Mám dvouměsíční miminko, které plně kojim.
Zatím jsem se od ni nevzdalila, ale příští týden potrebuju cca na 2-3 hodiny odejít z domu.
Mléko odstrikam do flašky, to neni problém, ale! Manžel by s malou šel ideálně někam na prochazku, protože to chrni nejlip.
Jak s flaškou mlika venku? Mléko vystydne, muže ho dat miminku? Nebo jak jste tohle řešily? Existuje nějaká termolahev nebo tak něco?
Předem se omlouvám za blbej dotaz a díky 🙏

amazonkajanik
28. dub 2021

Je spousta termo obalů na lahvičky. Avent má místo i na 2😉

jjasmina
28. dub 2021

Hlavně to první zkuste, mě moje malá do půl roku odmítala total všechny hrnky i láhve, pak se trochu umouudrila a vzala mi ucici hrnek, ale stejně se rozpila až skoro v 8 měsících

ondul
28. dub 2021

@jjasmina souhlas, u nas taky byla jednou situace, že jsme potřebovali použít lahvičku medela calma s odstrikanym mlíkem a malej ji vůbec nevzal na vědomí a radši se obešel bez toho a počkal si na mě

emamaira
28. dub 2021

Může vzít s sebou termosku s horkou vodou, nějakou nádobu, láhev s mlékem na chvíli ponoří do horké vody a je ohřátá 🙂 dá se koupit i cestovní ohrivacka lahví. Ohřívala jsem láhev s mlékem i pod proudem horké vody v restauraci 😀

konidana
28. dub 2021

no hlavně si myslím, že 2 až 3h dvouměsíční v pohodě vydrží. Když nakojíš těsně před odchodem a pak hned jak se vrátíš. Nebo ať jedou s tebou, ať můžeš nakojit , kdyby bylo potřeba.

jjasmina
28. dub 2021

@konidana jj tak sme to také praktikovali

mysh_me
29. dub 2021

My jsme to delali tak, ze manzel vozil kocarek v okoli mista kde jsem neco vyrizovala, a kdyby bylo potreba tak by zavolal a nakojila bych tam. Pokud se nepotrebujes vzdalovat pravidelne, pripada mi zbytecne ucit dite na lahev (nemusi ji vzit, muze se pokazit kojeni apod).