• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mateřské/umělé mlíčko se dává do kdy?

24. října 2007 
Ráda ych se zeptala, do kdy se mimískům musí dávat mlíčko, je jedno jestli UM nebo mateřské.. když začnou v + - v roce a půl papat skoro vše, dává se jim pak ještě mlíčko?? Děkuji
24. říj 2007 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já kojila do dvou let,ale znám i případy kdy chtějí ,,sunar,,ještě ve třech. :grinning:
24. říj 2007 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no právě, chtějí, já ho pila do 6 let ráno... to mi právě nepřijde normální.. ale já bylapodvyživený dítě, tak do mě cpali vše co šlo...
24. říj 2007 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, malá má 19 měsíců a mlíčko má 3xdenně :grinning: Ale prostě je na něm závislá a sama si řekne o mlíko. A je na UM.

A má to asi po tatínkovi, ten pil za dob těžkého komunismu sunar do 4 let a to bylo sakra umění přesvědčit doktorku, protože byl tehdy jen na recept :grinning:
24. říj 2007 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě že mám o 4 roky mladší sestru, jinak bych taky přišla o sunar ve 4 letech, já chudáák - ale když jsem šla do první třídy, už to bylo takový blbý nalejvat se sunarem :confounded:
24. říj 2007 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
do dvou let věku dítěte, by měla mléčná strava představovat velký podíl denní stravy...naša malá měla mléko do 2.5let a kdyby tenkrát nedostala virozu, kvuli které musela mléko vysadit, tak ho cucá do dnes :slight_smile:
24. říj 2007 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to taky furt řeším, Kristinka sunar moc nemusí, pije ho už jen ráno.
Od kdy by jste dali třeba kakao?
24. říj 2007 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jazz, no kakao těžko říct. Je vhodné až od 3 let, ale jako kakao (prášek). Co se týče nápojů, tak se dělají i kojenecká mlíka s příchutí.
24. říj 2007 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nasi male je 7,5 mesice a mliko ji nak nejede. Kojeni nejvic rano kolem 7 hodiny a pak dopoledne a pres den absolutne nechce. Vecer jsem ji davala UM s kasi z flasky ale taky z toho posledni dobou neni nadsena. Vcera tu flasku nechtela tak jsem to dala do misky a dostala to do ni lzickou. To ji bavi ted mnohem vic nez naky dudani...
24. říj 2007 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodlam pokracovat do kdy bude chtit mala. Zatim vypije tak 500 ml denne
24. říj 2007 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek