Mateřské/umělé mlíčko se dává do kdy?

kacka79
24. říj 2007

Ráda ych se zeptala, do kdy se mimískům musí dávat mlíčko, je jedno jestli UM nebo mateřské.. když začnou v + - v roce a půl papat skoro vše, dává se jim pak ještě mlíčko?? Děkuji

janicckka
24. říj 2007

Ahoj já kojila do dvou let,ale znám i případy kdy chtějí ,,sunar,,ještě ve třech. 😀

kacka79
autor
24. říj 2007

no právě, chtějí, já ho pila do 6 let ráno... to mi právě nepřijde normální.. ale já bylapodvyživený dítě, tak do mě cpali vše co šlo...

dashak
24. říj 2007

Ahoj, malá má 19 měsíců a mlíčko má 3xdenně 😀 Ale prostě je na něm závislá a sama si řekne o mlíko. A je na UM.

A má to asi po tatínkovi, ten pil za dob těžkého komunismu sunar do 4 let a to bylo sakra umění přesvědčit doktorku, protože byl tehdy jen na recept 😀

kacka79
autor
24. říj 2007

Ještě že mám o 4 roky mladší sestru, jinak bych taky přišla o sunar ve 4 letech, já chudáák - ale když jsem šla do první třídy, už to bylo takový blbý nalejvat se sunarem 😖

mikca
24. říj 2007

do dvou let věku dítěte, by měla mléčná strava představovat velký podíl denní stravy...naša malá měla mléko do 2.5let a kdyby tenkrát nedostala virozu, kvuli které musela mléko vysadit, tak ho cucá do dnes 🙂

jazzina
24. říj 2007

Já to taky furt řeším, Kristinka sunar moc nemusí, pije ho už jen ráno.
Od kdy by jste dali třeba kakao?

dashak
24. říj 2007

jazz, no kakao těžko říct. Je vhodné až od 3 let, ale jako kakao (prášek). Co se týče nápojů, tak se dělají i kojenecká mlíka s příchutí.

sandra81
24. říj 2007

Nasi male je 7,5 mesice a mliko ji nak nejede. Kojeni nejvic rano kolem 7 hodiny a pak dopoledne a pres den absolutne nechce. Vecer jsem ji davala UM s kasi z flasky ale taky z toho posledni dobou neni nadsena. Vcera tu flasku nechtela tak jsem to dala do misky a dostala to do ni lzickou. To ji bavi ted mnohem vic nez naky dudani...

kristi
24. říj 2007

hodlam pokracovat do kdy bude chtit mala. Zatim vypije tak 500 ml denne