Menstruace při kojení. Máte ji pravidelnou?

berunka
2. dub 2009

ahojky maminky ráda bych se zeptala jak jste to měly nebo máte s MS při kojení?stalo se vám některé že by jste to dostaly po 14dnech od předchozího cyklu?

snezenka123
1. kvě 2016

@majvik jee tak to je asi presne muj pripad🙂kojim snad nonstop😀male rostou ted stolicky,a prso zada pres den,tak v noci. My pouzivali tento mesic pharmatex,ale byl nacnuty,dlooouho nepouzivany,ale expirace ok,tak se tim uklidnuji🙂taky jsem premyslela,zda jit na gyndu,ale asi je to fakt tim kojenim😉moc dekuji

barusenicka
24. kvě 2016

Chci se také zeptat, zda máte někdo zkušenost. Jsem 15 měs. po porodu, kojím ve dne i v noci, když si malá řekne. První MS přišla 4 měsíce po porodu a pak byla v klas. cyklech 28 - 30. Teď 17. 4. mi přišla naposled po 28 dnech, sex 21. den po MS, HA ze zdravot. důvodů neberu, dnes je to 38. den. První test, který jsem si dělal v 33 d. byl negat. Je možné, že je to opožděno kojením? předmesntruační syndrom v malé míře je a Ms nikde. Už jsme z toho nervózní. Stalo se ta takto někomu? Děkuji.

snezenka123
25. kvě 2016

@barusenicka ahojky,ja ted mela posledni ms az po 41 dnech,byla jsem i objednana k dr a testy negativni,no dostala jsem to. Myslim, ze je to tim kojenim. Cetla jsem, ze u kojeni to byva dost nepravidelne. Take jsem to mela vice mene pravidelne,ale max do 35 dne.
Takze te chapu, taky jsem z toho byla nervozni 😕

verunka_korunka
25. kvě 2016

@barusenicka jsem na tom podobně 😉 ale ještě mám malé zpoždění (5dni) tak doufám, že dorazí. Doteď byla +- pravidelná

snezenka123
25. kvě 2016

Ja jsem dnes 21dc a mini spineni,vubec nevim,co to je. Kazdopadne drzim palecky at to dopadne jak si prejete😉

barusenicka
26. kvě 2016

Já ji právě měla také pravidelnou +- 2 dny. Včera jsem si dělal 2. test, vyšel pozitivně, dneska jsem zašla k doktorce, ale zatím nic není vidět, tak mi vzali krev. A v pondělí uvidím.

snezenka123
2. čer 2016

@barusenicka panecku,a jak se citis?

barusenicka
8. čer 2016

@snezenka123 překvapeně, jsem v 7tt. Už se na malé těším 🙂

aalleenn
11. čer 2016

ahoj, mám stejný problém .... první ms asi 13 měsíců po porodu, když jsem začala kojit tak 2xza den, byla pravidelná, a teď zas nic .... stalo se vám to taky ???

petaaa
13. čer 2016

Mam to take tak prvni ms pul roku po porodu dalsi pul rok ms pravidelna 28-29dni, ted uz mam 10dni zpozdeji a jen obcas boli brcho jako by to prichazelo a stale nic. Test negativni. Stale kojim ale ted mozna casteji tak to bude snad take tim. Premyslim jestli se objednat o dr, ale asi mesic pockam a uvidim. Snad je to nepravidelne tim kojenim.

snezenka123
14. čer 2016

@barusenicka tak gratuluji a preji hlavne hodne zdravicka 🙂

barusenicka
15. čer 2016

@snezenka123 děkuji 🙂

silvapokorna
29. čer 2016
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

@barusenicka Ahoj. Může to být kojením, když se kojí více a pokud je navíc nějaký stres, tak opoždění MS může být. Mně kojení MS zastavilo úplně a otěhotnět se mi nedařilo ani později, když už jsme chtěli druhého mimčo. Musela jsem přestat nejdřív kojit a pak to bylo hned 🙂 A jak to dopadlo? Byla to jenom opožděná MS?

dancamich
29. čer 2016

Zkoušel někdo bez jakékoli MS otěhotnět? Evičce je sice 11 měsíců, ale na podzim chceme vyrábět sourozence a nechci seknout s kojením. 🙂

silvapokorna
29. čer 2016
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

@barusenicka Jeeej, teď to vidím, jsem si spletla nicky 😀 Takže veliká gratulka. Super, že se na mimčo těšíte, vše se děje, jak má. Přeji hodně pohody, zdravíčka a šťastnou rodinku napořád 😉 Užívej pohodové těhu léto! 😀

silvapokorna
29. čer 2016
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

@dancamich To určitě zkoušet můžete, třeba se to povede hned. Příroda je mocná a pravidla stanovené lékaři jí podle mě zase tolik nezajímají 🙂 Pokud by se nedařilo, skus jenom omezit kojení, dělat větší intervaly. Říká se, že kojení častěji, než 4x za den může působit jako antikoncepce. Kojení méně jak 4x za den už spíš ne. Resp. interval 6 hodin mezi kojením, tak uvidíš. Pokud by se nedařilo dýl, tak se pak poradíš co a jak. Jak jsem psala, já po půl roce snažením utla kojení a do měsíce jsem byla těhotná 🙂 Držím palečky, ať se daří a jste spokojení a zdraví! Hezké léto 🙂

dancamich
29. čer 2016

@silvapokorna Děkuji za info. Já kojím vcelku často - po každém jídle, ale zkusím malou naučit víc na vodu, čaj a uvidíme 🙂

sidheag
5. srp 2016

Ahojky, jsem 4 měsíce po porodu a plne kojim, MS jsem měla hned po šestinedělí. Další měsíc jsem měla jen slabé a teď nic, už 2 týdny zpoždění, test jsem si dělala ráno a nic. Myslíte že takto nepravidelná MS je stále v pořádku?

dancamich
5. srp 2016

@sidheag Když kojíš, tak podle mě může být nepravidelná, když já už rok při kojení nemám žádnou 🙂

zzuziee
Odpověď byla odstraněná
Zobraz