• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimčo neustále u prsu - co s tím?

12. května 2010 
ahoj,

chtěla bych vás poprosit o vaše zkušenosti. Máme druhou dcerku - je jí čtrnáct dní a přes den by chtěla být neustále u prsu. Ne že by měla hlad, ale trošku si cucne a pak si zadudlá a usne. Jakmile ji dám do postýlky, tak je během chvilky vzhůru a spustí řev - zase chce k prsu, no a pořád dokola. Pořádně usne jen v kočárku. Ale přece s ní nemůžu být venku od rána do večera, že jo.

Kdyby to bylo první dítě, tak to vůbec neřeším, ale máme ještě starší holčičku a ta mě taky přece potřebuje a musím se jí aspoň trošku věnovat, o domácnosti ani nemluvím. Už jsem zkoušela dát malé dudlíka, ale ten nechce - vyplivuje ho.

co byste mi poradily? Díky
12. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanule0ř: ahoj, no deti zatim nemam jen jedno na ceste tak se mi mozna vysmejes, ale zkusila bych instinktivne malou nosit nejspis v satku, nejspis chce bejt pobliz tvyho tela, cejti se tak nejlip :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, malý mi to dělal taky a hodně dlouho dudlík nechtěl..nakonec mi někdo poradil ať mu zkusím dát kulatou latexovou květinku ten nejobyčejnější dudlík a ten zabral
12. kvě 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nemůže to být tím, že jak u toho prsa usne, má ještě hlad? Zkoušíš ji v průběhu toho kojení budit? Mně takhle malej usínal u kojení, tak jsem ho vždycyk probírala, aby se pořádně napil... :confused: pak vydržel spát dlouho, ale jakmile jsem ho hned po prvním usnutí oddělala, byl za chvíli taky řev..
12. kvě 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,

sambucca: šátek jsem nezkoušela a nějak se mi do něj moc nechce, nevím co by to udělalo s páteří takhle malého miminka, kdybych to v něm nosila celý den (celé dny).

patt7: máme zatím jenom dudlík od Aventu (starší dcerka chtěla jenom jeho), ale zkusím koupit nějakou jinou značku, třeba to zabere, díky.

k.ate: já myslím, že hlad nemá (aspoň doufám), v průběhu kojení se jí snažím několikrát budit, ale spíš si pak jenom zase zadudlá a zase hned usne. Tak jí pak dám do postýlky a až začne zase brečet, tak jí dám napít.

Spíš si myslím, že když si takhle jenom "cvakne" mlíka, pak usne a pak zase cvakne, tak jí bolí bříško, aspoň se často kroutí a v obličejíčku je úplně rudá. Taky často po kojení ublinkává, ale ne hned po kojení, ale za nějakou chvíli. Tak teď řeším, jestli ublinkává, kvůli tomu, že se začne budit a různě se kroutit, nebo se probudí, kvůli tomu, že se jí vrací mlíko do pusy (třeba má křeče v žaludku, bolí jí to) a pak ublinkne sražené mlíko.

Každopádně dneska jdeme do poradny, tak se na to musím zeptat doktorky, co si ona myslí .
12. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Hanule mě malá plakala takhle měsíc a fakt byl v tom,že jsem ji často krmila a jí bolelo bříško.Krmila jsem ji takto skoro každou hodinu pomalu jsme to natahovaly až vydržela 3 hodinky :slight_smile: Ještě jsem tedy koupila probiotické kapičky.Cumílek mi vůbec nebrala až tet a to je jí půl roku.Zvítězil taky ten obyčejný :slight_smile:
12. kvě 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas to bylo taky tak a pak se ukazalo, ze ma maly reflux a proste jak se mu vraci mlicko,tak ho to pali a rve a z toho ublinkaval (no spis blinkal davky..) Hodne nam pomohl dudlik, ale jak rika Pett, zkus jinou znacku, my sjem taky vyzkouseli asi 3 nez jsme nasli ten spravny. A urcite zacni tema kulatyma, ty pry detem pripominaji bradavku. Hodne stesti!
12. kvě 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkus tenhle nebo podobny http://www.lekarna.cz/baby-nova-dudlik-latex-kulaty-kvetina-c-2-23020/
Já vyzkoušela dudlíku asi 10, avent mam, nuk, ....a nic až tohle...myslím si že nemá hlad ale že se tak spíš ududlává u prsu miminkům to totiž dělá dobře, doktorka nám poradila dudlík jenže žádný nechtěl
12. kvě 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky díky,

zdenko33 ty jsi začala dávat ty probiotické kapky, když bylo malé kolik? Myslíš, že můžu kapat takhle malému mimču (14dní)?
12. kvě 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky na příbalovém letáku píšou od 3.měsíců na jiném jsem měla od 1.měsíce.....čert aby se v tom pak vyznal????Jedni jsem měla ze Slovenska,ptotože tam jspu za 250kč a tady stojí kolem 600-700kč.Takže to je rozdíl!!!!Než jsem je sehnala tak malé byl přes jeden měsíc.Nemělo by to nic udělat vždyt je to jen a jen z bylinek,ale radči se zeptej Dr. :slight_smile:
12. kvě 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som davala probioticke kvapky od 14 dni veku, nemaju ako ublizit. Sucasne BabyCalm, ine nezaberalo (ale po 2 mesiacoch som s obomi prestala, kolika postupne ustupila).
12. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanule, napis do temy Dakujeme Annag alebo preluskaj stranky http://dojcenie.wordpress.com/
napr. http://dojcenie.wordpress.com/ako-dojcit/stlacanie-prsnika/
12. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše stránky o kojení jsou www.kojeni.net jukni na ně jsou fakt dobrýýýýý :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
12. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek