Miminko ublinklo krev

petuldak
1. pro 2016

Dobrý den, hned po kojení miminko (6dni) ublinklo mléko a takové malé cucky krve. Při kojeni mě bolí hodně bradavky a přijde mi že tam mám takové malé trhlinky..mohlo by to být z toho?? Máte s tim někdo zkusenost??

kackakastanka
1. pro 2016

myslim, ze mohlo, me pomahalo natirat si je bepanthenem a ani nevadi, ze prcka potom prilozis, je hodne hojivej

yerry
1. pro 2016

@petuldak rekla bych ze to ma z bradavek... mazat a mazat at se ti to zahoji. Je dobre ze to vyblinklo.

blaablaablaa
1. pro 2016

Mně takhle syn ublinknul krev první večer, co jsme se vrátili z porodnice 🙂 pokud je krev čerstvá (světlá, červená), tak je velká pravděpodobnost, že to vytáhl pŕi kojení z tebe, ale není upír, tak to vyhodil ven 🙂 zpozornět ale u natrávené krve, to by mohl být větší průšvih.

scvrcek
1. pro 2016

Syn taky blinkal krev z bradavek...

petuldak
autor
1. pro 2016

@blaablaablaa Ublinkla ihned po kojení ještě nenatrávené mléko s krví...taky si myslím, že je to z bradavek. Pořádně jsem teď promazala a už vícekrát neublinkla nic. Tak snad to bude ok.

blaablaablaa
1. pro 2016

@petuldak jo, to by mělo být ono 🙂 jednou se to tomu našemu stalo ještě jako čtyřměsíčnímu - ale to už byla tmavší krev s mlíkem, tak jsem raději vzala body a plínu, které poblíl a jeli jsme na pohotovost. V takovém případě to doporučuji vzít s sebou, já jsem myslela, že to je hodně, ale tam mi řekli, že je to stopové množství. Zase to bylo zřejmě ode mě, takže mě pak nepřekvapila ani tmavá stolice, když to prošlo trávením 🙂 ale za sebe říkám, že když si není člověk jistý, tak si má aspoň na tu pohotovost pro klid duše zavolat 🙂 u vás to teď vypadá na pohodu a to je super 🙂

elu
1. pro 2016

my už jsme měli natrávenou krev, takze pohotovost a tam halo, nechali nás tam a milion vyšetření, ale naštěstí hned při příchodu mi zkontrolovali prsa a zjistili velkou ránu, byla to krev z prsa...ale pro jistotu vše museli udělat...byli jsme tam tři dny

blaablaablaa
1. pro 2016

@elu my ne, domluvili jsme se, že to budeme hlídat, naštěstí to bylo OK. U nás byl průšvih, že jsem žádnou viditelnou prasklinky neměla, ale taky jsem si postěžovala na bolest, tak se takový hezký, mladý pan doktor mrknul 😉 taky jsem dítě ještě v ordinaci na krmila a hodil hezky čistou mléčnou šavli, tak jsme usoudili, že to vypadá dobře - a jeli jsme domů 🙂 hlavně že i u vás to dobře dopadlo 🙂

smallinka
1. pro 2016

@petuldak Zdravím. Já tohle měla v porodnici, hodně jsem se vyděsila...ale nakonec se zjistilo, že mi teče z bradavek narezlé mléko....a sestra říkala, že to je "syndrom rezavých trubek" 😀 teď se tomu názvu směji, přece ještě nejsem tak stará....🙂 prý je to tím, že to prso je jakoby nevykojený nevycucaný...tak jsem musela pořád odsávat a odsávat, dokud ta barvička nebyla trošku lepší.....přeji hodně štěstí a síly