Míň mateřského mléka v 1 prsu. Cítím, že ho ztrácím

kocurek
1. pro 2007

Chtěla jsem se zeptat, zda máte někdo zkušenost s tím, že máte v jednom prsu míň mateřs. mléka nebo že máte pocit, že jej ztrácíte. ☹

ria80
9. čer 2008

Našla jsem doma olejíček ještě z porodnice od Weledy,na mlíko,na masáž.Tak jsem si to s tím namasírovala a uvidím.Zítra se půjdu podívat na nějakou odsávačku naživo,at si jen tak neobjednám něco,ani nevím co.

jankanej
21. pro 2009

ahoj holky, chtěla bych se zeptat jestli nemá některá zkušenosti...dneska mi moje měsíční dcera pořád brečela a stále se dožadovala krmení. Do tedka mi vydržela krásně dvě tři hodinky pravidelně na noc i déle ale dnes co každou hodinu či půlhodinu. Napadlo mě jestli to není třeba tím že málo piju - nevíte zda méně tekutin způsobí ztrátu mléka?občas mám období že vylemtám i tři litry ale můj standard je tedka tak litr a půl a ví do sebe nedostanu 😒 nebo by to mohl být růstový spurt? díky za rady

rimmel
22. pro 2009

janka urcite spurt, liter a pol je habadej, ja sama som si vsimla v posl.dobe ze pijem malo aj menej ako liter a mliecka mam dost 😉

jankanej
22. pro 2009

rimmel to se mi ulevilo nerada bych abych díky tomu přestávala kojit...ale všude jsem četla že spurt bývá oklo třetího měsíce až nám je teprv měsíc, je teda fakt že když jsem jí vážila u dr tak měla 3920g a po týdnu měla 4300g, je to asi velkej skok vid?ale kojení zatím jde jen včera jsem fakt kojila co půl hodky, v noci mi teda vydržela skoro tři hodinky ale jindy vydržela krásně 5-6 hodin spinkat

rimmel
22. pro 2009

jankanej nestrachuj, ja co si pamatam maly bol iny den co den...pokial dobre pribera nemas sa coho bat, ked chce nech tam je kazdu pol hodku..ak je teda inac v poriadku a nema bolesti alebo co fakt by som to neriesila, ono to prestane skor ako sa nazdas 😉