Mléčný puchýř na bradavce. Pomůžou antibiotika?

irunkaka
8. lis 2009

Ahoj všem,
kojím 9,5měsíce a včera jsem náhodou na nějakém webu shlédla fotku mléčného puchýře. Psali tam o propíchnutí sterilní jehlou. Zkusila jsem, ale bolí to už jen na dotyk.Jo, vlastně tak jsem na to i přišla , že při kóju to bolí než se malá pořádně přisaje a po delší době sání to odezní.Mám na té stejné bradavce i ragádu tak jsem tu bolestivost přičítala tomu, ale jak vidno po dnešním dalším trápení je to tím puchýřkem. Dočetla jsem se i proč to vzniká a bylo mi porazeno, že mám nahřát a pokusit se odsát tu bulku, něco málo jsem asi odsála, ale ta hlavní boulička tam pořád je./taky jsem opět na radu požádala manžu ať se to pokusí vysát pusou,ale nešlo to a navíc mu u toho bylo blbě-chudáček 🙂 Jo a mám tam potom odsátí menší krevní sraženinku. Docela mě to trápí a nevím jak si s tím dál poradit.
Zajímalo by mne zda Vás to taky potkalo a jak jste to řešily.Antibiotika , chirurgicky?
Děkuji moc za odpovědi a rady. Kojení zdar 😉

kutcher
8. lis 2009

A nemuzes si koupit tu masticku co umrtvuje tkan? Znam to ve forme naplasti - prilepis naplast s malym zasobnickem a uz skoro nic necitis - driv to byla emla naplast dnes nevim, pak te to nebude bolet a odvazis se do toho dloubnout hloubeji.

irunkaka
autor
8. lis 2009

Kutcher, diky za tip, ale ted se mi podarilo po kojeni, kdyz mala hodne a pro me bolestive sala, ze se udelala bila cepicka a ja za velkych bolesti to cele hnusne vymackala az do krve, namazala Bepanthenem a doufam, ze ted uz bude lip. Presto diky za radu.A to jsem si myslela, ze po tak dlouhy dobe koja se mi uz nic nemuze stat 😉

kutcher
8. lis 2009

Ja kojim 16 mesicu a poprve se mi udelal zanet ml. zlazy, nic prijemnyho... kdyby to bolelo, urcite si kup Dicloreum cipky - ty mi napsali v porodnici jak na bolest po cisari, tak na bolest pri rozkojovani a ze jsem se kurna rozkojovala - 7 dni nez zacalo neco tect a ty cipky mooc pomahaly a mimcu neublizis!

kutcher
8. lis 2009

A dodam jen ze jsou bez predpisu.

irunkaka
autor
9. lis 2009

Ty jo a ja si myslela jak kojim dlouho tak to te obdivuju. Jinak ja jsem taky po CS a taky jsem zacala kojit po 6dnech, bolelo to jako cert, ale o cipkach mi nikdo nic nerekl. Ale ja mela komplikace horecky atd a 14dni brala x antibiotik, takze mozna na to ani nebyly myslenky.Jo a v 6nedeli zanet prsa a opet antibiotika.Tak jeste jednou dikas a kojeni bez boelsti zdar.