Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Mléko po porodu mrtvého dítěte

pusininenka08
23. lis 2021

Dobrý den,porodila jsem bohužel mrtvé dítě a ted se mi tvoří mléko v prsou,co s tim,aby se netvorilo a také co nepit,aby me ta prsa nebolela?

gracinka7
23. lis 2021

@pusininenka08 mrzí mě, co se ti stalo.
řekni si u doktora o prášky na zastavení laktace. Jinak pomáhá prsa stahovat a chladit.

liberol
23. lis 2021

@pusininenka08 je mi líto čím si procházíš, sama jsem to zažila před 6 lety. Každopádně, dojdi na gyndu pro prášky na zastavení laktace a svazuj si prsa obinadlem! Drž se!!! Hodně sil přeji

pusininenka08
autor
23. lis 2021

@gracinka7 a jak dlouho tak trvá než se laktace zastaví bez prášků?

klovalka
23. lis 2021

Mrzí mě, co se Ti stalo. Drž se!
Z babských rad laktaci snižuje mátový čaj.

lennus
23. lis 2021

@pusininenka08 Pijte mátu, šalvěj a pak homeopatika. Vše mi pomohlo, když se po týdnu začalo tvořit opět mléko. Dostala jsem sice hned po porodu léky na zástavu laktace, ale právě po týdnu se znovu tvořilo.

lennus
23. lis 2021

@pusininenka08 Jsem typ, který ss vyhýbá lékům, zvažovala jsem dokonce, že ho budu darovat, ale nakonec jsem ráda, že jsem si vzala ty léky, protože s laktací je tvořena i tvorba hormonů a může to mít negativní vliv na psychiku, kor po ztrátě miminka. Držím palce!

lenkalubina
23. lis 2021

@pusininenka08 je mi to moc lito❤ já porodila mrtvého syna před 6 týdny...hned v nemocnici mi dali prášky na zastavení tvorby mléka. A právě mě bolela ještě dlouho. Asi bych radši zašla za dr. Drž se a hodně sil přeju 🙏🙏🙏

martulka88
23. lis 2021

@pusininenka08 Je mi to moc líto, já jsem rodila syna v lednu a stále je to bolestivé. Po porodu mi hned ráno dali léky na zastavení laktace, než jsem odjela domů - naštěstí mne propusitli hned a nemusela jsem tam být déle. Doporučili mi moc nepít - opravdu jsem pila raději málo a nesprchovat se moc teplou vodou. Drž se, bude to dlouhý boj, ale věř mi, zvládneš to.❤

andelka
23. lis 2021

Mně dali hned poté prášky na zastavení případné laktace, a to jsem " rodila" v 19 tt. Měli by je dávat v takových případech automaticky. Jinak platí to,že jde zpočátku o hormonální záležitost, až později o nabídku-poptavku. Laktaci nabuzuje hodně ten hormonální koktejl, i když dítě,které by to podpořilo není. Jinak se doporučuje příliš nepít, pít mátu a šalvěj. Laktaci zvyšuje teplé, sladké..tak toho bych se vyvarovala. Možná bych zkusila homeopatika. Drž se.

jako_mala_holka
23. lis 2021

Holky, je mi strašně líto, co se vám stalo ❤
K dotazu, buď prášky na zastavení laktace, k tomu nebo místo toho případně pít hodně šalvěje, máty, homeopatika ricinus communis 30CH... Léky jsou víceméně jistota, ale je dobré to podpořit

drakenn
23. lis 2021

A tobě lékaři po porodu nenabídli či přímo nevnutuli nic na zastavení laktace?

ito
23. lis 2021

@pusininenka08 meli ti dat hned v nemocnici leky na zastaveni laktace. :(

ito
23. lis 2021

Zkus si zavolat doktorovi, urcite odborne poradi popr. poslou erecept.

zelenaesmolda
23. lis 2021

Profil zalozeny v listopadu,kontroverzni tema.Proc mam pocit,ze jde o trolla?

marselina
23. lis 2021

@zelenaesmolda mam stejný pocit.

zelenaesmolda
23. lis 2021

@marselina
Tak to jsem rada,ze nejsem sama

marselina
23. lis 2021

@zelenaesmolda nemyslím si, ze žena, která by přišla o miminko by takhle vůbec psala 😢je to smutné

zelenaesmolda
25. lis 2021

@marselina
A taky by ji urcite s timhle pomohli v nemocnici
Jako nekteri trollove jsou totalne pruhledni a taky bohuzel naprosto nesoudni,nedokazou poznat,ktere tema je uz za hranou.