Mlíčko z flašky. Podařilo se vám dítě znovu rozkojit?

bleskotryska
1. led 2016

V porodnici jsme bojovali s kojením, teď jen odsávám a dávám mlíčko z flašky, máme už přes dva měsíce. Stalo se někomu, že by se podařilo přiložit k prsu a dítě se rozkojilo?? díky za rady, tipy i návrhy

lajla
1. led 2016

Laktační poradkyní jsi měla? Zkusila bych samovyhledavaci reflex mohla by se ještě chytnout...jen té to mohlo napadnout dřív je to skoda

regresa
1. led 2016

ja jsem taky odesla z porodnice s odavackou a lahvickou, ale do tydne jsem se ke kojeni vratila. Doporucuju poridit kloboucky na bradavky, pokud mas bradavky male/vpacene a miminko uz je zvykle na lahvicku. Ale nemusis, porad tozkousej, nabizej...

elen222
1. led 2016

myslím, že by to ještě šlo, poradila bych se s laktační poradkyní

luciamala1979
1. led 2016

nepoteším, nestalo, proste prvé malo flašku od aventu, druhé od medely direkt pre kojící maminky aby sa dieta prisávalo aj k prsu, ani jedno sa neprisalo a odsávala som do roka. Je to o držku, ale inak mi to proste nešlo, nie som kojacia maminka 😖

nonacek
2. led 2016

Ano mě to pomohlo se rozkojit

ninanela
2. led 2016

Taky jsem měla problémy s kojením,nejdřív malo mléka,pak se malá stále kroutila při kojení,tak jsem odsávala a krmila flaškou.Bylo to náročné na čas,každé 3 hod.i v noci jsem 1 hod. odsávala.Řekla jsem si že musím přestat,neměla jsem na malou vůbec čas.Hodně mi pomáhala maminka.Chtěla jsem vydržet 3 měsíce.Začátkem 4 měsíce jsem malou přiložila a ona sála.Pamatuji si to jako dnes!Pak už jsem neodsávala ,jen mlíka bylo hodně a než si prsa zvykla jenom na kojení,tak to trvalo pár dní.Pak už sme jenom kojily.Asi záleží i na miminku,malá je prsomilka a nechce se prsa vzdát ani dnes,má 19m.Držím palce!

skyvik
2. led 2016

Mala byla v porodnici v inkubatoru a tedy i na flasce, naucit ji na prso byl docela boj a podarilo se to jen diky klobouckum, mela jsem od Medely, Avent nevyhovoval. Ale je pravda, ze se chytla uz 9. den. Zkousely jsme ji i vyhladovet, ale to brecela jeste vic a nechtela se prisat uz vubec..

smallinka
2. led 2016

Také bych se poradila s laktační poradkyní....šance určitě je. Ale chce to určitě přikládat a přikládat a třeba i co hodinu....asi tě to bude stát moc energie, ale je to jediná šance, aby se ti dělalo mlíčko.....já mám dvojčátka také byly na lahvičce od začátku...ode mě měly také nějaké mlíčko ale vždy s dokrmem s UM z láhve, radila jsem se s laktační poradkyní a ta mi napsala, že shodou okolností má také dvojčátka. Prý také kojila částečně a dokrmovala UM protože neměla dost mlíčka pro obě miminka jako já a psala mi, že se jí podařilo plně kojit až v 5.měsíci. Mě se to teda bohužel nepodařilo....mlíčko se mi prostě nedělalo, u mě to byl zřejmě stres, protože jsem zkoušela opravdu všechno, každý den jsme to s manželem řešili co ještě udělat....ale nic. Takže jsem kojila + dokrmy UM do 5.měsíce...pak už šlo kojení do háje....děti si více zvykali na lahvičku. Tak už i proto, bych se snažila ji nějak nepoužívat. Tobě držím pěsti a věřím, že s jedním se rozkojíš 😉

monnn
2. led 2016

mě se to taky povedlo,malého jsem měla poprvé přiloženého v 5 tý a podařilo se,držím pěsti 😵