Môže sa kojiť, keď má dieťa teplotu?

hruska22
18. zář 2007

ahoj mamky 😀 čo je na tom pravdy že sa nesmie kojit ked máte teplotu ja myslí že to je blbost.len sa teraz častejšie dožaduje mliečka ale to asi preto lebo tá teplota mi uberá z mlieka nejaké živiny a až tak ho to nezasytí.čo myslíte vy?

prada
18. zář 2007

ahojky!
tak mi v porodnici řekli, že pokud bych měla teplotu, tak rozhodně nemám přestávat kojit. mám kojit dál a klidně si můžu vzít paralen nebo brufen.

johanda
18. zář 2007

hrusko, podle mě a mnoha lékařů to blbost je, v mlíku dáváš miminu protilátky proti infekci, která tě napadla. Pokud máš teplotu, je toho mlíčka méně, proto chce malý častěji. Hodně pij.

marge
18. zář 2007

Ahoj, rozhodně kojit nepřestávej, můžes si vzít jeden den i paralen, jak píše prada. Jestli Tě začne bolet prso, určitě odsávej, abyjsi nedostala zánět.

hruska22
autor
18. zář 2007

tie teploty mám už 3 dni a furt to klesa a stupa striedavo je to od zubu tak uvažuje doktorka o antibiotikách.to by som ale musela malého presta kojit nie?ked mu budem dávat týžden nutrilon pochybujem že si potom zase zvykne na prso

janeses
18. zář 2007

ahoj hrusko, já měla ze začátku pořád jen teploty, porod mě pěkně vyždímal🙂, takže vím, že se kojít může pokud máš teplotu do 38, nad 38 by jsi prý už kojit neměla...já měla salmonelu a brala jsem taky antibiotika, týden jsem nekojila a malá se v pohodě vrátila k prsu, jenže kojím s kloboučkama, takže možná proto jí to nědělalo problém....hodně zdraví🙂))

hruska22
autor
18. zář 2007

janeses dík a krmila si ju s flašky?ja by som chcela striekačkou aby som aspon trochu dufala že sa ku kojeniu ešte vrátim ale neviem ako neviem ani aku striekačku mám použit ☹ ☹

janeses
18. zář 2007

jo krmila jsem s flašky u nás to není problém, dávám jí sem tam i čaj s flašky, nevím stříkačku jsem nepoužívala, tak nevím jak se to děla...a más vysokou teplotu?jo a jsou některé antibiotika při kterých můžeš kojit, zeptej se na to doktorky.

sokolka
18. zář 2007

Ahojky já měla angínu když bylo malému tři a půl měsíce a dostala jsem penicilin po osmy hodinách. Kojit jsem normálně mohla. Co já vím tak penicilin je snad jediné antibiotikum, které se může jak v těho tak při kojení..
Hlavně nepřestávej kojit. 😉

ria80
18. zář 2007

Me doktorka taky rekla,ze kojit muzu do 38 stupnu.Tak jsem si vzala Paralen,a az to kleslo,tak jsem kojila.Nebo strikackou.To se dela tak,ze das mimcu do pusy malicek briskem nahoru,ono zacne sat a ty vsunes k tomu malicku hubicku strikacky a pomalicku mu to davas do pusinky.jde to krasne.

lucildol
18. zář 2007

Mela jsem zanety prsa a kojila jsem i pri teplotach 39,5 a i pri antibiotikach. Musi to byt takove prasky, ktere kojeni nevadi. Mela jsem algumentin a Zinat (pokud si ti jeste dobre pamatuju). O hranicni teplote 38 stupnu jsem taky slysela, ale doktorka mi rekla, ze je to spis z toho duvodu, ze to "prevareny" mlicko diteti nemusi chutnat. Pavlik ale pil bez mrknuti oka, tak jsem to neresila.