Může se Diazepam při kojení?

aja215
16. črc 2014

Mám Diazepam na fobii ze zubaře.Může se jen jednorázově????Zcela výjmečně,jen půlka??Máte zkušenosti?

domorodka
16. črc 2014

zkus radši homeopatii, ta určo neuškodí a jistě se najde i na fóbii z čehokoli... ! 😉
Ten diazepam nevím, osobně bych do toho nešla, myslím, že ani jednorázově to není vhodné, je to driák... ☹
i když myslím, diazepam se dává i dětem při silném kašli, nebo při silných alergických projevech, ale ne právě miminkům... a když už, tak ne půlka ale čtvrtka.

A nestačil by ti třeba jen meduňkový čaj, který zklidňuje ? Nebo heřmánkový ? Nebo i zelený čaj zklidňuje, ale toho zas ne moc, aby mimčo pak v noci spalo 😉

domorodka
16. črc 2014

a nebo bych si s sebou vzala pytlík s levandulí a čmuchala jí 😀 budeš po ní taky ochrápaná 😀 nebo i jako čaj pít, ale taky ne zas moc, protože zastavuje laktaci tuším.

aja215
autor
16. črc 2014

Já myslím na fobii,to by asi medunka nezabrala 😒 ...Užívám je na předpis psychitra,jen na tyto návštěvy zubaře.Takže jednorázově.Jsem pak spíš sobě nebezpečná,klepu se,nemůžu dýchat atd..Mě se jedná o to abych to zvládla mám heoznej strach.Minule jsem se začala dusit a vytrhla jí vrtačku,už nechci aby se to opakovalo 😖

kay
16. črc 2014

@aja215 nemůžeš tedy s návštěvou zubaře počkat třeba půl roku, než přestaneš kojit??

aja215
autor
16. črc 2014

právě že ne začal mě bolet zub.Kterej jsem měla vrtanej před porodem.Takže čtyry měsíce nazpátek....Prostě smůla 😕

bruno58
16. črc 2014

Jestli kojíte,tak nakojte a pak si klidně půlku diazepamu nebo neurolu můžete dát.Miminku to pro jednou neublíží.Měla jsem taky nějaký problém a radila jsem se s doktorkou.Určitě to mimču neublíží. 🙂 Andrea.

anushka111
16. črc 2014

já bych asi zavolala PA, ale jinak si myslím, že pro jednou to žádná tragédie nebude, pokud byste mohla mlíčko dopředu odstříkat, tak pak už problém nevidím vůbec.

blondynka400
16. črc 2014

@aja215 jestliže to nejde bez, řešila bych to odstříkáním. Tedy dát miminku sondičkou nebo lahvičkou nezávadné" mléko a to "špatné" odstříkat a vyhodit. Osobně bych přes podobné léky nikdy nekojila ať si někteří doktoři říkají cokoliv, nikdo nikdy neprokázal, že to opravdu je neškodné....

aja215
autor
17. črc 2014

Tak jsem mluvila s pediatričkou a může se občasně ....ufffffffffffff.Malé to prý neuškodí a nijak jí to neovlivní.....