Můžu pít čaj na podporu mléka víc jak 4x denně?

wenluxima
28. říj 2011

Zdravim všechny. Potrebuji zjistit jestli muze častější ( vic jak 4 krat denne ) piti čaje na podporu tvorby mléka mit opačný účinek ?

zuzau2
28. říj 2011

Ahojky, tohle přesně nevím, ale doktor mi říkal, že časté pití těchto čajů může mít za důsledek nadýmání u miminka a bolení bříška.

wenluxima
autor
28. říj 2011

Prosim urgentne o rady...

ivca_doubek
28. říj 2011

Ahojky, já bych rozhodně nepřekračovala doporučené dávkování, z nějakého důvodu to tam určitě je!!!! Ale jestli to může mít opačný účinek netuším...

wenluxima
autor
29. říj 2011

Jasně no, jen skoda že nema někdo stim zkušenost

zandau
29. říj 2011

Ty joo to samé zajímá i mě jelikož mám doma 20deního broučka a piji 3x čaj pro těhotné a 3x fenyklový čajík tedy dohromady 6x čaj a malej trpí extremně na prdíky .Pokud by více čaje mělo opačný účinek tak je to celkem mazec :O(((( jelikož já je piji hlavně pro to abych mu pomohla nééé ještě více přidávala bolení :O(

petka80
29. říj 2011

No opacnej ucinek (jakoze min mlika) to urcite mit nemuze, ale fakt bych to neprehanela, muze to opravdu nadymat a zhorsovat prdiky. Ale tohle je vsechno strasne individualni, musi se to vyzkouset.
Z moji zkusenosti je nej na podporu laktace:
Hodit se do klidu ( i kdyz vim, ze lehko se to rekne a hur udela) a verit, ze mlicka bude dost
Casto prikladat a kojit podle potreby, ne podle tabulek
Kojit v klidu a najit si pohodlnou polohu, treba vleze v posteli
Hodne odpocivat, hodne pit (obycejnou vodu, meltu, gravimilk, ty kojici caje) a jist poradne
Taky je dobry sezamovy seminko, polivkovou lzici nebo dve denne rozkousat a snist, mne osobne to pomohlo.
Vsem drzim palce!!!