Můžu přijít o mléko při bolestech zubů?

jitkapro
4. bře 2012

Ahoj, začali mne přes víkend bolet zuby, byla jsem i na pohotovosti ale moc mi nepomohli,,,takže se k doktorce dostanu až zítra v pondělí. mám stach že bych tou bolestí a stresem s toho mohla přijít o mléko, máte někdo zkušenosti? malé jsou teprve dva měsíce a já bych byla nerada kdyby jsme museli přejít na umělou výživu. Mocx děkuji za radu.

camelinka
4. bře 2012

myslim ze se nemusis bat 😉

sunny83
4. bře 2012

Taky mě bolel zub, malá měla skoro 3 měsíce, snažila jsem se být v poho, ale furt jsem chodila k zubařce, o mlíko jsem nepřišla, a než mi zub vytrhla, tak jsem si dala aji jeden ibuprofen. Tak se neboj.

veruska007
5. bře 2012

Taky jsem kvůli zubům o mlíko nepřišla... při prvním kojení se mi zub dost zkazil, jsem si s ním užila bolesti 😔 . A při druhým se mi rozpadl... za měsíc ho jdu trhat 😢 . A mlíka mám určo dost. Ibuprofen se může, ptala jsem se v dobré lékárně - má krátký čas rozpadu, do mlíka se prý vůbec nedostane.

mafianka
6. bře 2012

Pokud prožíváš bolest zubů tak jako já, tak určitě můžeš. Pro někoho se návštěva zubaře rovná smrtelné posteli... ☹

kammka
6. bře 2012

nech si u zubáka zub opíchnout před ošetřením... na množství mlíka to vliv nemá, pro dítko to nijak extra škodlivé není, max to může maličko změnit chuť mléka, to mi řekla zubařka, mně se rozpad zub a chodila jsem tam á dva týdny snad 3x...ale nic se nedělo... úplně v poho..