Můžu si dát tatarák, když kojím?

jane78
21. říj 2011

Ahoj maminky, můžu si dát tatarák, když kojím? 🙂

haninka
21. říj 2011

Jane, rači bych ho nejedla..☹

luthien.k
21. říj 2011

@jane78 byl by to dost nerozum, jíst tepelně neupravené maso.

katcha21
21. říj 2011

@jane78 Já jsem si teda dala tatarák asi dva měsíce po porodu, taky kojím. V těhotenství jsem nejedla skoro ani hermelín, ale pak už jsem nevydržela 😉

kukynka2
21. říj 2011

@jane78 já jsem se teda bála a vydržela jsem 😉

dana3262
21. říj 2011

To bych teda nejedla. Muz do me ob den cpe biftek a ja stale odolavam 🙂 Ne, syrovy maso a vejce fakt ne. Dneska jsem si chtela dat tiramisu, ale bylo pravy, s vejcema, tak jsem si nechala zajit chut 😒

anka.
21. říj 2011

Takže myslíte, že sýry, sushi, tatarák atd. vadí i při kojení?! ☹ Já jsem se tedy vyvarovala v těhotenství a při kojení pak už ne... ale zajímalo by mě, kde je pravda 😒

jasminy
22. říj 2011

Já bych ho nejedla (ani plísňové sýry). V těhotenství ani při kojení. Pro mě je zdraví mrňouse důležitější než moje chutě.

mili84
22. říj 2011

@jane78 já bych ho určitě nejedla. za to riziko mi to nestálo. pěkně jsem si počkala, až dokojím 😉

slavikovci
22. říj 2011

Taky bych ho nejedla, i když chuť by byla....tak jako plísňové sýry a různé takové "dobrůtky".... pro miminko nic moc teda....budu si muset ještě dlouho počkat, ale radši počkám, než něco riskovat 😉

anka.
22. říj 2011

Zdraví miminka je pro mě taky přednější naž chutě, ale měla jsem za to, že při kojení to už nevadí 😒

jasminy
23. říj 2011

Já myslím, že to taky vadí. Vždyť i v MM mimču předáváš něco ze sebe. Takže bych počkala až se mimčo odstaví 🙂 .

jane78
autor
23. říj 2011

tak jsem se ptala doktorky a jediné co riskuju je prý moje salmonela, ale oblbla jsem raděj mozek topinkou s česnekem a bylo líp.... 😀