• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Na bradavce se mi udělala bílá skvrnka a nemůžu kojit

2. července 2013 
Stalo se to někomu taky, co s tím mám dělat? Hrozně to bolí při kojení, včera jsem měla teplotu 38 , ale do rána už mi nic nebylo..Vypadá to jako ztuhlá kapka mléka.
30. čer 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 může to být ucpaný mlékovod. Pokud i tvrdne z jedné strany prso, tak to bude ono. Já si to vždy propíchla injekční jehlou (jen ten puchýřek) a bolest povolila a kojit šlo
30. čer 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Propíchnout mělo by se ti ulevit :slight_smile:
30. čer 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janaj0 teď mám prso normální, ale včera jsem ho měla trochu zatvrdlý, mám jen obyčejnou jehlu, ale to se docela bojim do toho píchat. :unamused:
30. čer 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 kupte si injekční, obyčejná je moc silá a s ní to bolí. Já si myslím, že to propíchnutí Vám uleví
30. čer 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka24 obyčejnou jehlu (pokud to není nějaké kopyto) stačí vydezinfikovat třeba ve slivovici, nemělo by to ničemu vadit a uleví se vám. nebo mrkněte na otázky a odpovědi na kojení.net Tam určitě také něco k tomuto problému najdete.
30. čer 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže se vvám to stalo taky? opakuje se to?
30. čer 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
měla jsem to samé, bolelo to jako svi.. tak jsem to propíchla jehlou vymáčkla takovou bílou tvrdou tečku, ztvrdle mléko a byl klid, ještě to pobolívalo a přestalo..a prso jsem měla taky tvrdné, spíše jednu stranu, tam kde byl ten mlékovod ucpaný, stává se to, stalo se mi to zatím jednou.
30. čer 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem si to propichla, uvidím při dalším kojení jestli to mám už v pohodě, ale něco z toho vyteklo.
30. čer 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to měla párkrát taky. Propichovala jsem klasickou jehlou, kterou jsem před tím vydezinfikovala lihem. Po propíchnutí se to uvolnilo a já vymačkala mléko. Ulevilo se mi hned.
30. čer 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u mě taky v pohodě, ale trochu to propichování přece jen bolí.
2. črc 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek