Na bradavce se mi udělala bílá skvrnka a nemůžu kojit

martinka24
30. čer 2013

Stalo se to někomu taky, co s tím mám dělat? Hrozně to bolí při kojení, včera jsem měla teplotu 38 , ale do rána už mi nic nebylo..Vypadá to jako ztuhlá kapka mléka.

janaj0
30. čer 2013

@martinka24 může to být ucpaný mlékovod. Pokud i tvrdne z jedné strany prso, tak to bude ono. Já si to vždy propíchla injekční jehlou (jen ten puchýřek) a bolest povolila a kojit šlo

zuzikajdicek
30. čer 2013

Propíchnout mělo by se ti ulevit 🙂

martinka24
autor
30. čer 2013

@janaj0 teď mám prso normální, ale včera jsem ho měla trochu zatvrdlý, mám jen obyčejnou jehlu, ale to se docela bojim do toho píchat. 😒

janaj0
30. čer 2013

@martinka24 kupte si injekční, obyčejná je moc silá a s ní to bolí. Já si myslím, že to propíchnutí Vám uleví

pampeliska1
30. čer 2013

@martinka24 obyčejnou jehlu (pokud to není nějaké kopyto) stačí vydezinfikovat třeba ve slivovici, nemělo by to ničemu vadit a uleví se vám. nebo mrkněte na otázky a odpovědi na kojení.net Tam určitě také něco k tomuto problému najdete.

martinka24
autor
30. čer 2013

takže se vvám to stalo taky? opakuje se to?

zmaldik
30. čer 2013

měla jsem to samé, bolelo to jako svi.. tak jsem to propíchla jehlou vymáčkla takovou bílou tvrdou tečku, ztvrdle mléko a byl klid, ještě to pobolívalo a přestalo..a prso jsem měla taky tvrdné, spíše jednu stranu, tam kde byl ten mlékovod ucpaný, stává se to, stalo se mi to zatím jednou.

martinka24
autor
30. čer 2013

Tak jsem si to propichla, uvidím při dalším kojení jestli to mám už v pohodě, ale něco z toho vyteklo.

llluckaaa
30. čer 2013

Já to měla párkrát taky. Propichovala jsem klasickou jehlou, kterou jsem před tím vydezinfikovala lihem. Po propíchnutí se to uvolnilo a já vymačkala mléko. Ulevilo se mi hned.

martinka24
autor
2. črc 2013

Tak u mě taky v pohodě, ale trochu to propichování přece jen bolí.