Nákup kojící podprsenky přes internet. Máte zkušenost?

mispulka22
7. čer 2011

Ahoj holky,
máte dobrou zkušenost s nákupem kojící podprsenky přes internet? Mám velikost 85E, takže mi jen tak něco nesedí, jenže v obchodech nemůžu nic kloudného sehnat. Na druhou stranu představa, že si budu podprsenku třikrát přeobjednávat, než trefím tu správnou, se mi taky nelíbí. Poradíte? Budu ráda i za tipy, kde případně objednáváte vy, nebo která značka se vám na velká prsa osvědčila 🙂. Díky a pěkný den!

marhulinka
7. čer 2011

Já bych přes net asi neobjednávala,není nad to vyzkoušet si ji 🙂 Kupovala jsem v Triumphu,sice dražší,ale za to sedí nádherně - velikost 80E 😉

janicka006
7. čer 2011

Já si koupila od firmy Naturana,mám taky velká prsa(95E) a sehnala jsem jak bílou tak černou.Cena za kus byla navíc více než přijatelná - 399Kč🙂),ale bohužel přes net nakupovat při takové problematické velikosti nedoporučuji

romana29
8. čer 2011

Přes internet bych si neobjednala - dvakrát jsem to zkusila a nikdy mi to nebylo 🙂
Když jsem chtěla kojící podprsenku, zašla jsem do obchůdku pro těhulky a maminky, vyzkoušela co tam bylo a paní mi objednala moji velikost a bylo 🙂

gabka32
5. črc 2011

já si přes net koupila 3 a dvě mi seděly suprově a třetí vůbec... přitom zrovna u téhle bylo inzerováno, že je jedna z nejoblíbenějších a krásně padne.... 😒 samozřejmě byla ta nejdražší 😠