Nalévá se mi jen jedno prso. Syn druhé odmítá

marketa317
21. zář 2007

Ahoj,

nevím proč ale na jednou se mi přestalo nalévat-zvětšovat jedno prso,mléko v něm mám ale nezvětší se a můj 7týd. syn prostě tohle malé prso odmítal,poslední 2dny už si ho sice s nechutí vezme ale i tak se mi nechce zvětšit
Nevíte proč nebo co mám dělat?
Vypadá to totiž dost divně jedno mám obrovské a druhé skoro žádné
Díky

kar.la
21. zář 2007

Snad tě holky potěší, ale já bohužel mám tu samou zkušenost. Malá mi odmítala levé prso. Vztekala se u něj, nepřisála se, tak jsem jí pak k němu ani nepřikládala a také se mi přestalo nalévat. Po příjezdu domů se to zlepšilo, teď (jsou nám skoro 3 měsíce) pije sice krásně z obou, ale ten velikostní rozdíl zůstal ☹ V noci, kdy se prsa nalévají nejvíc mám to jedno jak beton a na druhém jen takové tvrdé plochy. No, jsem jak jednorožec. Prý mimča odmítají prsa, když třeba v jednom se hůř spouští mlíčko apod. 😒

marketa317
autor
23. zář 2007

Jenže problém je v tom že to mléko v něm je.už si ho přez odpor bere a saje ale stejně se nezvětší.ach jo proč mi ženy mume furt trpět a chal ne 😲

kar.la
24. zář 2007

Však my už taky kojíme z obou a přeto mám každé jinak veliké 😖 Nevím, třeba jsou v něm jinak ty mléčné žlázy... Je to záhada. Hlavně vydrž. Věřím (doufám), že se to časem srovná 😅