• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nazelenalé, namodralé mateřské mléko, je to normální?

8. října 2016 
Ahojky, podobné téma jsem tu nenašla, tak snad jsem nic nepřehlídla... Mám dotaz, odsávala jsem teď MM (syn má 11 měsíců) a překvapila mě barva mléka - bylo takové světle nazelenalé až namodralé, myslíte, že je to normální a můžu malého dále kojit? :confused: Mohlo to být např. způsobené procedurami v lázních? Uhličitá koupel, masáž...? Taky trošku špiním.. Máte s tím některá zkušenosti? Díky za odpovědi! :slight_smile:
20. led 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, kojila jsem 10 měsíců a občas se mi to taky stalo;) Nevím čím to bylo, ale malá to vždy vypila v pohodě:slight_smile:
20. led 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terecka to je normální. vůbec to není potřeba řešit. malá se nenaučila sát z prsu a tak všechno mléko odsávám a dávám jí z flašky. a barva se často mění.
20. led 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
...mám úplně stejný problém - nazelenalé vodové mléko po odsátí, tak doufám, že to je skutečně normální a dcerka je úplně ve stejném věku, jak píše zakladatelka...má už 4 přípkrmy, tak už moc nekojíme, kojí se hlavně v noci, přes den tak jednou...
@terecka - už jsou to tři roky, ale bylo tenkrát všechno v pořádku, mlíčko pak mělo pořád stejnou nazelenalou barvu?
8. říj 2016 ve 02:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek