Nazelenalé, namodralé mateřské mléko, je to normální?

terecka
20. led 2013

Ahojky, podobné téma jsem tu nenašla, tak snad jsem nic nepřehlídla... Mám dotaz, odsávala jsem teď MM (syn má 11 měsíců) a překvapila mě barva mléka - bylo takové světle nazelenalé až namodralé, myslíte, že je to normální a můžu malého dále kojit? 😕 Mohlo to být např. způsobené procedurami v lázních? Uhličitá koupel, masáž...? Taky trošku špiním.. Máte s tím některá zkušenosti? Díky za odpovědi! 🙂

paaajuska
20. led 2013

Ahojky, kojila jsem 10 měsíců a občas se mi to taky stalo;) Nevím čím to bylo, ale malá to vždy vypila v pohodě🙂

jana21278
20. led 2013

@terecka to je normální. vůbec to není potřeba řešit. malá se nenaučila sát z prsu a tak všechno mléko odsávám a dávám jí z flašky. a barva se často mění.

klickalu
8. říj 2016

...mám úplně stejný problém - nazelenalé vodové mléko po odsátí, tak doufám, že to je skutečně normální a dcerka je úplně ve stejném věku, jak píše zakladatelka...má už 4 přípkrmy, tak už moc nekojíme, kojí se hlavně v noci, přes den tak jednou...
@terecka - už jsou to tři roky, ale bylo tenkrát všechno v pořádku, mlíčko pak mělo pořád stejnou nazelenalou barvu?