Nealko pivo při kojení. Může škodit?

konja
10. říj 2008

chtěla bych se zeptat na váš názor na pití nealko piva při kojeni.Myslíte,že může škodit?

radka.m.
10. říj 2008

ahoj,já teda myslím,že v malém množství to neškodí,vždyt po pivu se prý dokonce zvyšuje laktace,takže jedno pivo denně asi neškodí-na zdraví 😝 😀

pazhitka
11. říj 2008

ja myslim, ze nemuze uskodit- proc by? neni v nem prece zadny alkohol... dokonce jsem nekde cetla, ze si kojici zena muze dat i pivo normalni🙂 tak na zdravi!

dzej
11. říj 2008

ahoj konja, uplně v pohodě si můžeš dát jedno denně. Já si občas dávám a dokonce malé víc chutná mlíko. A to kojím co 2hodiny. Je tam miminum alkoholu, takže neškodí, naopak se potom dobře tráví. Je to super náhrada piva 😀

lenkaha
11. říj 2008

Ahoj, já pito piju skoro každý den 😉

konja
autor
11. říj 2008

ahoj,tak to jsem ráda.Já mám totiž poslední dobou na pivčo strašné chutě 😀

fredicek01
12. říj 2008

Ahoj holky, já mám podezření, že malý má po pivu i nealkoholickém prdíky...jestli je to těma bublinkama? Nevím...máte někdo podobný problém?Díky

dadous
12. říj 2008

no po pivu mam i ja prdíky,natož mimi 😀

fredicek01
12. říj 2008

No právě🙂

kacka.va
13. říj 2008

nevadí ani pito, ani trošku normálního piva

kopcik
13. říj 2008

troška normálního piva neuškodí, natož pito

lenkaha
13. říj 2008

Nevypozorovala jsem to na malým ani na sobě...

konja
autor
13. říj 2008

Tak jsem si včera dala krásně vychlazené pito večer u televizky.Holky to byla balada 😀 já už málem zapoměla jak chutná 😀

lenkaha
14. říj 2008

konja: Tak to jsme na tom byly stejně 😀 Manža se mi tlemil, pila jsem ho rovnou z flašky 😀 😅 😅 😅

anke
14. říj 2008

Ahojka, mi se po porodu nerozjela poradne laktace a pito jsem lemtala porad. Existuje od pivovaru Cerna Hora dokonce pivo Forman, ktere nema alkohol vubec zadny. Ja jsem si davala v lete temer kazdy den tocene nealko pivo, zadne nasledky nepozoruju, toho alkoholu je tam fakt minimum a kdyz jich nevyzunknes pet, tak se nic nedeje. 🙂

acinka
15. říj 2008

Já bych si taky dala při tom kojení alespoň pito...prostě na chuť 😉 Jenže se bojím právě těch prdíků...v porodnici a naše dětská dr. nám říkala, že mám pít jen bez bublinek, takže žádný limonády, minerálky...prostě obyč.vodu a čaje. Držím se toho a prdíci nás moc netrápí. Takže to raději ještě vydržím...těch pár měsíců 😅 😀

lenkaha
15. říj 2008

acinka: Jojo, ty máš malinkou holčičku. To bych měla taky trochu obavy z prdíků. Ale my, co máme děti větší, co si umí s prdíkama poradit...si dáme jedno na tvoje a Emičky zdraví 😉 Vydrž pár měsíců, uvidíš, jak ti potom bude chutnat ! 😀 😀 😀 😎

konja
autor
15. říj 2008

acinka: s těma prdíkama je to asi hodně individuální.Naše malá prdí od narození jak tatínek 😀 Ale boleníčka nemá ať sním a vypiju co chci,takže máme štěstí 🙂 . Ale známá co má stejně starého chlapečka nemůže jíst téměř nic, pít může jen obyč vodu a bez omezení si může dopřát jen tvrdší chleba.Jinak je prý zle 😖

acinka
16. říj 2008

lenkaha 😀 Jo, to nebude problém těch pár měsíců vydržet...to si pak rovnou zajdu na pořádný alko točený 😀
Konja...No ona mi jedna sestřička v nemocnici říkala, že to nemám tak prožívat, že pokud nebude malá moc vyvádět, takže mám zkoušet, že si musí zvykat na všechno jídlo. Jenže přes víkend jsem musela něco blbýho sníst, protože to nás prdíci trápili, teď už je to zas v pohodě. Ťuk, ťuk. Raději to nebudu pokoušet.
Tak na zdraví 😉

lucikk1311
1. srp 2016

Jakoupak příchuť by jste mi doporučovali vyzkoušet z nealkoholikých piv?