• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neodstavím si miminko, pokud ho 2x nakrmím z lahve?

6. října 2013 
Potřebovala bych se na dvě krmení vzdálit od 2,5 měsíčního miminka, tak mě napadlo, že by dvakrát nakrmil manžel odstříkaným mlíčkem. Neodstavím si potom miminko?
3. říj 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janazzz To se dá dopředu těžko říct. Ono se může i stát, že se mimčo z flašky nenapije a bude doma řvát hlady :unamused:
Já si flaškou dítě od prsa v podstatě odstavila, takže bych byla raději opatrná :frowning2:
Nešlo by to udělat tak, že by manžel dovezl mimčo na kojení za tebou?
3. říj 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@llluckaaa A kolikrát jsi ho flaškou nakrmila, že sis ho odstavila?
Je to právě večer, tak ho nechceme tahat z postýlky někam za mnou
3. říj 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě ne, to se rozkojis, pokud mimco nezačne prso odmítat. Uplne v pohodě. Ale bude to pro něj dost těžký, najednou pít z flašky.
3. říj 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janazzz Flaškou jsem chtěla jen přikrmovat, jenže jak mimču došlo, že z flašky to teče lépe (a netrvalo to dlouho), pilo/nepilo z prsa pořád hůř :frowning2:
3. říj 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@llluckaaa mně jde jenom o dvoje krmení a pak bych zase normálně kojila. Říkám si, že tím si ho snad neodstavím, ale nechci riskovat
3. říj 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janazzz Zkusila bych nakrmit ne přímo z lahve, ale třeba přes stříkačku...
Já jsem tedy přikrmovala z lahve několik týdnů a pak se vrátila k plnému kojení, ale také znám případ jako llluckaaa , takže těžko říct.
3. říj 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@medakote přes stříkačku - stříkat mu to stříkačkou do pusy nebo si to má ze stříkačky samo vytáhnout?
3. říj 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja myslim ze ne, ja mela zdravotni problemy a musela z domu celkem casto, nedarilo se odstrikat, tak dokonce dostavala Nutrilon a stejne bylo prso nej nej nejlepsi.... nikdy se po 1 davce z flase netrvarila, ze prso nechce.
3. říj 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janazzz Může i nemusí - osobně bych to neriskovala, pokud není ani trochu možnost si vzít miminko s sebou, nechat ho pohlídat a na kojení donést, volila bych krmení z kádinky (hrnečku), lžičkou a nebo ze stříkačky přes prst (na stříkačku se dá cévka, ta silikonová hadička se vede podél nejsilnějšiho prsu, který se dá miminku na horní patro) - víc tady http://kojim.webnode.cz/nejcastejsi-problemy/krmeni-po-prstu-a-z-poharku/
3. říj 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je to v pohodě. Malá se v noci odmítá kojit, v noci dostává od manžela UM z láhve a přes den normálně kojíme. Má necelé dva měsíce, děláme to takto cca od 2 týdnů. Zkouším sem tam v noci kojit, ale malá nechce a nechce. Pomalu začínám sem tam s prací, snažím se plánovat přestávky po 3h, ale když by to nevyšlo, dostane UM :wink:. Že by se odstavila, to se nebojím.
4. říj 2013 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janazzz katyxq už to popsala :wink:
6. říj 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janazzz já bych to zkusila lahvičkou Medela :wink:
6. říj 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek