Nepravidelný cyklus po ukončení kojení. Stalo se vám to?

januzza80
21. únor 2012

Dbry den vsem,rada bych se chtela zeptat,jestli se vam stalo po ukoneni kojeni,ze pak byl nepravidelny cyklus?Treba se mi to stata tak,ze nez ji mam dostat,tak tyden predem spinim nez ji dostanu.Mam jeste trochu mleka v prsech a asi si zajdu k doktorce,aby mi dala prasek,abych uz ho nemela.Jinak jestli je to normalni s nepravidelnym cyklem a kdy to zase bude v normalu?ja ho mela vzdy presnej,ale po kojeni des.Dekuji

januzza80
autor
21. únor 2012

Kdo mi napise? ☹

swead
21. únor 2012

ahoj, mám to podobně, 1.MS byla extrémně silná, 2.MS nebyla v podstatě žádná, 3.MS byla ukázková na den přesná a teď se čtvrtou meškám už 3. den. Jsem z toho nervózní a doufám, že se to dá rychle do pořádku. Mléko taky ještě trochu mám, ale samovolně nevytéká, takže to neřeším.
Lékař mi řekl, že po ukončení kojení je až 6 měsíců možné, že to takhle bude blbnout.

januzza80
autor
21. únor 2012

@swead Dekuji moc za odpoved.Ja to mam zase tak,ze normalne menzes jsem mela co 28dni a ted ji dostanu po 20dni ☹ Fakt neprijemne a nez prijde tak zacnu o tyden driv spinit nez se to rozjede,bohzuel mleko dost casto samo tece.Ja radeji zajdu k doktorce,aby mi pomohla,protoze je to neprijemne. 😢