Noční krmení 1,5 letého dítěte. Jak nad ním vyzrát?

veronika1986
19. zář 2010

Mám problém. Synkovi je 1,5 roku a furt se budí na Sunar v noci. Zkoušeli jsme dávat i čajíček místo Sunaru a nechytá se, prostě přitom na večeři toho sní hromadu a v noci se mi furt budí a jí 4 krát za noc na Sunar a to jednu dávku má 250 ml. Nemáte někdo zkušenost a jak vyzrát nad tím nočním krmením ať už mi spí celou noc?

crca
19. zář 2010

Veru,jako by jsi mi to psala z duše 😀 Asi od 9-12 měsíců mě spali krásně,jen občas cucnout čaje a mlíko až ráno....pak zlom na 3 měsíce,totálního nespaní,zlobení a v tomto právě úseku,když mě holka neustále brečela v noci i po 10 min,tak jsem jí zkusila udělat mlíko......a najednou spala,jenže poslední týden už se mě budí i 3x.Kluk naštěstí jí až kolem 6 a i když ještě usne,tak se ale po 15 min pose..e 😀 ale to už je vedlejší 😅 Jen s tím taky nějak nevím co dělat,když jí dám čaj tak ho nechce 😖 Prostě si zvykla zase na mlíko 😠 Přes den ho teda nemají,jen ráno a večer trochu po večeři a i u nás toho snědí hromadu.Asi musíme vydržet 😀 Mimochodem v týdnu jsem byla v poradně a povídala jsem si tam s maminkoukterá vstává ještě i 2x za noc s mlíkem ke 3 leté dceři 😅

bufina
20. zář 2010

U nás to bylo úplně stejný, přišlo mně to až nenormální, že se tak velký dítě budí pořád jako kojenec. Po dobrým to s nima asi nepůjde nikdy 😀 Tak sem začala místo mlíka dávat čaj. Trvalo to asi tři noci než si zvykla a kňourala, ale pak už nechtěla ani ten čaj a začala spávat celou noc.

kacka.l
20. zář 2010

Holky to jste v pohodě, já ještě kojím a vstávám tak 6x za noc. 🙂 Myslím, že to samo přejde. Tedy doufám.

jeudi
20. zář 2010

ahojky máme stejný problém malej někdy spí celou noc a někdy se zbouzí několikrát za noc na mlíko ,přebalení atd .měla jsem to i u prvního syna trvalo to cca do dvou let pak to samo přešlo.zkrátka se to musí přetrpět.neboj ještě pár měsíců a vyspíš se 😉

deathy
24. zář 2010

Ahoj, já svojí holku kojila do roka a půl (to jí bylo nedávno). Ale jelikož byla zvyklá spát se mnou v posteli, nebyl to problém. Ale v postýlce prostě nevydržela, budila se na kojení a nespala tam. Jenže "problém" nastal s příchodem nového partnera. On zkušenější otec od tříleté holčičky.
Holku jsem prostě šoupla po véče do postýlky a když se kolem 11-12 v noci vzbudila na svou dávku, nedostala ji. Nechala jsem jí trochu vyřvat, ač to bylo docela pro mě hustý, ale spala až do rána. Po pár dnech tohoto nácviku jde spát cca v 8-9 večer, a vzbudí se až ráno mezi 5-7 a jdeme na snídani, protože sunar a jiné odmítá.
Takže asi takto má zkušenost s nočním buzením na cucnutí. Jinak i doktorka mi říkala, že takhle staré dítě už v noci nemá pít.

raketkaaa
29. zář 2010

ahoj holky,jsem tu nova..Hledala jsem nekoho kdo ma stejny problem jako ja a vidim,že nejsem sama☹
mam 13 mesicniho chlapecka a jeste se nestalo,že by spal celou noc..Naopak je to cim dal horxi,sice v noci nebreci,ale i tak je to fuska...v 19h mu dam veceri ve 0h sunar nebo kasi,vyoada,že je nacpany k prasknuti ale houby. o pul noci je vzhuru knoura a toci se v postylce dokud mu nedam sunar neusne..ve 4 rano to smae a v 7 taky..takze ji 2-3 a noc..kdyz mu zkousim dat caj nebo vodu kdyby umel mluvit poslal by me nekam,,Uz jsem za tech 13 skoro 14 mesicu utahana ...🙂) za veskere rady budu rada,ale myslim,že je to jak ctu normalni🙂)) nechce se mi ho trapit tim ze ho necham brecet..to mu radeji dam mlicko at v klidu psi on i ja i kdyz je 3 hodiny🙂)