Noční krmení. Jak to syna odnaučit?

invax
2. črc 2008

Ahojky,můžete mi některá poradit,jak odnaučit mého 9M prcka v noci papat.Dudlík ani čaj nezabírá.Prostě bečí a bečí,dokud nedostane co chce.Je už od narození na UM.Předem děkuji

marcaa
2. črc 2008

Ahojky, asi tě nepotěším, ale malá mi pila jednou za noc mléko do 18 měsíců... Hrůza co 😖

kupinka
2. črc 2008

Mi pije malý v jedenáct a pak ještě ve tři ☹ ale to neřeším,už jsem si zvykla....a je na UM od 3týdnů

georgine
2. črc 2008

jak casto se ti budí invax... myslim ze 9 mesicni mimco pokud se budi jednou za noc jeste ni pohroma horsi je to kdyz je to casteji zkuse mu místo jedne dávky dát caj -nic jineho se nedá poradit, caj dudlik, a vydrzet..

prada
2. črc 2008

Invax, Já bych mu UM klidně dala, pokud se ti budí jenom jednou za noc(rozhodně bych nedávala čaj-špatně se pak odvyká).

sylvar
2. črc 2008

mě malá pije mlíčko o půlnoci a pak v půl čtvrté a je jí rok a měsíc 😝 a řve, pokud jí to mlíko nedám, nezabere ani dudlík...

ivulinda
2. črc 2008

invax tak to je nepříjemné,že v noci chce ještě papat a ne spinkat!asi budeš muset dávat na noc ještě mléko...rááda bych ti poradila,ale přemýšlím jak.nám se malá nají ve 20hod.a pak spí celou noc až do 6rána.a spí tak od 2.měsíců což je paráda.tak hodně štěstí a hlavně at ti spinká celou noc 😉

svoma
2. črc 2008

Ahoj,mě malá spala celou noc od narození do čtyř měsíců,pak vstávala i čtyřikrát za noc a teď je jí osm měsíců a vstává jednou až dvakrát.Tři měsíce byla kojená a pak jsem chvilku přikrmovala,ale teď už je dlouho jen na UM.

invax
autor
3. črc 2008

Vím,že je to ode mě hnusné,ale jsem ráda,že v tom nejsem samaa jak to tady čtu,ještě by mohlo být i hůř.Malý se budí v noci 1-2x. 😉

svoma
3. črc 2008

Invax věř tomu,že jsou na tom jiné maminky o dost hůř. 🙂