Oblúbená kojaca poloha. Aká je ta vaša?

aniska
3. lis 2007

Dobry den, damy, aku mate oblubenu polohu na kojenie? Ja najviac vleze, a potom tu klasicku/ posediacky do naruce🙂

valsik
3. lis 2007

Anisko, já taky tak. Ze začátku jsem kojila v sedě, malou jsem měla na klíně na kojícím polštáři, ale po čase mě začaly bolet záda, tak jsem si k tomu lehla a je to mnohem lepší. Mám pocit, že si u toho aspoň na chviličku odpočinu 😉

viona
4. lis 2007

Přes den v sedě,na gauči,na kojícim polštáři,pokud teda nejsem někde mimo domov,v noci pěkně v posteli v leže 🙂

dendisa
4. lis 2007

v leže, nebo si sednu na takový nízký gauč tak, že mám na gauči i chodila, děcko si položím do takhle vzniklé kolíbky a kojím jakoby na Madonnu, ale zároveň i v pololeže. Normálně v sedě to nevydržím, záda bolí. Venku v sedě, na ležící polohu už je zima 😉

pucik
4. lis 2007

v noci kojíme v leže a přes den si ho hodím na polštář, zvednu i nohu nebo nohu přes nohu a kojíme v sedě, je pravda, že je to záhul na záda, ale co si žádají mrňata se holt musí vydržet 😉 🙂

syrael
4. lis 2007

Tak to jsem rada, ye nejsem sama, ktera koji vleze 🙂 🙂
Je to bezvadna moznost odpocinout si a bobiskovi to zjevne taky vyhovuje...

brnda
4. lis 2007

ahoj mi kojime nejradši v sede v křesle dam si nohy do tureckeho sedu a kojime,nekdy v leže ,ale to jenom malo

hanzuli
4. lis 2007

Tak já taky kojím nejčastěji v leže. V sedě jenom někde na cestách (např. v autě), ale nějak se mi to nedaří tak pohodlně. Mám pocit, že Kačku musí tlačit moje ruka, na které leží, a že je nějak divně prohnutá 😀 Prostě na gauči v obýváku se pohodlně natáhnem, já nemusím nic držet, uvolním tělo, pohodička...

draga
4. lis 2007

a já kojím ve fotbalové poloze celou dobu 😎

andilek
4. lis 2007

ahojda, tak my kojíme přes noc v leže, v denní dobu v sedě a také fotbalovou polohou, střídáme to, aby se nám řádně vyprázdnila prsa 😉 😝

justinka
4. lis 2007

Ahoj Anisko.Ja som odkojila vleže už jedného syna a teraz u druhého používam tiež polohu vleže. Robím to tak, že aspoň raz, dvakrát v týždni kojím v náručí, aby si drobec nezvykol iba na polohu vleže, keby sme išli niekam autom, tak tam sa neda ľahnut a nakojit🙂

zonja
5. lis 2007

my v sedě normální, v noci v leže, a abych ho nemusela pořád přetáčet a aby mi nespadl z postele tak kojím skoro na břiše, abych mu mohla nabídnout to horní prso 😀

katako
5. lis 2007

Jak to vychytáváte s odříhnutím, když kojíte vleže? Já to pak nestihnu a vždycky se mi poblije. Tak kojím přes den vsedě na kojicím polštáři a v noci v polosedě. Vleže si můžu dovolit akorát dokojit na uspání po odbrknutí.

andilek
5. lis 2007

tak náš Ondřej zatím moc nekrká, od narození ši říhnul všhovšudy 4x 😒

anatanka
5. lis 2007

Ja taky tak, pres den v sede, v noci v leze. Musim se priznat, ze v noci ji odrihnout nedavam, jsem na to moc lina vstavat, ale ona zrovna netrpi na zvraceni, tak je to v klidu.

barunka81
18. čer 2008

kojím přes den v kojícím polštáři a v noci v posteli v leže,
vadí když v noci mimco usne a nekrkne si???diky 😉

mobina
18. čer 2008

Barunko myslím, že ne. Já taky v noci neodkrkávám, akorát bych tím malého vzbudila. Jinak já neraději klasicky v sedě, teď mi trochu kojení bojkotuje (potřebuje šmírovat okolí), takže mu to zpestřuji kojením v leže, aby alespoň něco snědl.

nensy
18. čer 2008

tak mě malá taky nekrkala a nekrká do dneška