Odsávačka Avent. Máte s ní problém?

moninka
25. dub 2010

Ahojky maminy, chtěla jsem se zeptat, jestli některá z Vás co máte odsávačku Avent, nebo Avent ISIS jestli s ní nemáte nějaký problém.

Mě ta odsávačka jakoby špatně těsní, nejspíš někde mezi součástkama uniká vzduch a když odsávám tak mi to třeba 3x krásně odsává a pak 5x nic ☹ Takže odsávám třeba 20 minut a z toho skoro žádné mlíčko a akorát mě bolí dvorce z té odsávačky 😖
Složenou jí mám dobře a v porodce se stejnou mi to šlo v pohodě, ale s tou co jsem si koupila, tak ne ☹

Nemáte nějakou radu,nebo podobnou zkušenost?

Díky 😉

jijitka
25. dub 2010

Mě fungovala dobře, jen občas skřípala páka. A když se vyskytl problém s odsáváním,vždycky to byla moje chyba, někde jsem nechala škvírku (nejčastěji jsem nedomáčkla tu silik. část, která se vkládá dovnitř a není to na první pohled vidět). No a jestli máš všechno OK, a přesto nesaje, tak reklamuj...

moninka
autor
25. dub 2010

já mám pocit, že už jí snad ani víc na to prso nemůžu přimáčknout a stejně je někde problém ☹

helulela
25. dub 2010

Mně když neodsávala, tak to vždycky bylo tím, že nebyl podtlak, protože někde přisávala vzduch, jak nebyla dobře sestavená. Zkontrolovala bych ten silikonový trychtýř, jak píše jijitka a potom takový ten špuntík vevnitř.

jijitka
25. dub 2010

a moninko, není třeba jí k prsu nějak zvlášť tlačit, jestli správně funguje, tak stačí přiložit a ona už se přicucne sama 🙂

moninka
autor
26. dub 2010

no tak bych po dvou dnech řekla, že opravdu úplně nefunguje jak má, ale už jsme zhruba přišli na to, že pomáhá pohýbat tím špuntíkem, apod...