Odsávačka - Medela Harmony nebo Avent ruční?

zaneta3
29. pro 2014

Potřebuju poradit! Chci si pořizovat odsávačku mléka. Nedávno jsem si koupila v DMku balónkovou odsávačku značky Canpol Babies a ta je opravdu na prd, nejde mi to s ní. :/ A teď přemýšlím nad novou odsávačkou. Jenže se furt nemůžu rozhodnout jestli MEDELU HARMONY nebo AVENT. Nerada bych zase vyhodila peníze. Prosím jestl by jste mi napsali nějakou recenzi kdo je máte. Děkuji moc 🙂

lenka5731
29. pro 2014

Používala ruční Avent Isis (starší model než máš na obrázku). První tři měsíce jsem s ní mléko odsála mnohem rychleji než s elektrickou Medelou swing, kterou jsem měla současně doma taky. Po třech měsících jsem přešla na Medelu Freestyle na obě prsa. To už je mimo dotaz, jen jsem chtěla napsat, že Avent Isis je opravdu dobrá odsávačka 🙂 🙂

lin18
29. pro 2014

Ja mela od Aventu ale elektrickou a velka spokojenost. Zalezi na tom jak casto chces odsavat...ja musela denne a to by mi s rucni asi upadla ruka. Navic rucni neodsaje tolik jako elektricka, zkousela jsem to a i kdyz rucni uz nic neteklo tak elektricka odsala jeste dost

petrolenka
29. pro 2014

AHoj, měla jsem ruční Aventku a byla jsem maximálně spokojená.. 🙂 takže za mě doporučuji Aventku - a to nemám avent lahve.. 🙂 Já jsem rodila předčasně, kupoavala si novou ... a použila čistě na "rozkojení", teď se mi válí nová ve skříni..🙂 Kdyby se Vám hodila, dejte vědět.. 🙂

petulik81
29. pro 2014

Ja mám od medely mini elektric a posloužíla vyborne,tak bych když už kupovala odsavacku,tak elektrickou,i když je pravda, ze na harmony jsem četla chválu, ja.jsem na manuální pohodlná😀

koffen
29. pro 2014

Já měla Avent a spokojenost 🙂

lucieandrlova
30. pro 2014

Já mohu jen doplnit k medele elektrické (swing). Asi záleží, zda se odsává jen doplňkově, když s kojením není problém nebo za jiných okolností. Mně se dcera odstavila po jednom měsíci, navíc jsem byla po těžším porodu, tak mléko moc neteklo, ale díky této odsávačce jsem rozproudila mléko a potom 14 měsíců plně odsávala. Jinak by dcera neměla MM. Takže já mohu doporučit tady tu.

apacheee
AMBASADORKA
30. pro 2014

Měla jsem půjčenou tu Aventku a byla super, ale bohužel nemám srovnání s jinou🙂

ange_de_la_morte
30. pro 2014

Měla jsem Medelu Harmony i Medelu Mini Electric ... tuto značku jsem volila hlavně kvůli jedinečné flašce Calma Medela ( speciálí flaška se systémem pro kojené děti - žádná jiná značka ji u nás nemá) , a ty flašky jsou kompatibilní s odsávačkou, takže jsme nemusela nic přelívat.

fykyska
30. pro 2014

Měla jsem Avent 😉 a medelu elektrickou 😉 spokojenost za oboje

alcar
30. pro 2014

Ja vyzkousela Medelu Harmony i Medelu Mini electric a sla bych urcite do te Mini electric. Odsavalo se mi s ni mnohem lepe, podtlak byl vetsi, lepe to teklo. Videla jsem na vlastni oci i tu Avent, ale ten plast, ze ktereho je vyrobena mi prijde takovy krehky. V tomto pripade Medela Harmony je mnohem propracovanejsi, plasty kvalitnejsi. Ale manipulaci nedokazu posoudit. Podle me hraji roli i jake ma zena prsa, bradavky, kolik mleka se tvori a jakou rychlosti tece. 😉

micha.bello
30. pro 2014

Za mě bych brala MEDELU, měla jsem tu ruční od AVENTU u dcery a nešlo mi odsát fakt nic. Teď u třetího dítěte jsem si rovnou koupila MEDELU Swing a byla opravdu super (odsávala jsem od příjezdu z porodnice do 4 měsíců). A když nad tím tak přemýšlím, spíš bych investovala do Mini Electric než do pákové ruční. 😉

alische
30. pro 2014

Já jsem byla naprosto spokojená s ruční Avent, odsávala jsem několik měsíců pro dvojčata

atinkaa
30. pro 2014

napisem za seba, pri prvej bambulecke som vyskusala vsetko mozne, najlepsie recenzie ma medela - elektricka je na pravidelne odsavanie lepsia - mala som swing a bola vyborna ale vyskusane mam z ich sad vsetky od tej jednoduchej piestovej Basic? cez harmony...az po pozicanu ich veliku kufrikovu ku ktorej potrebujes len vlastne nastavce, ak sa da pozicat z nemocnice tak skus - ak mas moznost kupit elektricku tak vol radsej tu.
a ak sa rozhodujes medzi tymi dvomi tak by som vzdala medelu 😉