Odsávačky mléka, jaké máte názory?

whatty
27. bře 2014

holky chci se zeptat jaké máte názory na odsávačky mat. mléka jestli je lepší manuální nebo elektrická a která značka ?? 😒

blahova_andrea
27. bře 2014

já myslím, že bude hodně záležet na jednotlivých maminkách 😉 já měla ruční avent a nevyhovovala, hodně chvály slyším na medelu. teď u druhého asi pořídím electric medelu, uvidíme.

phoenix1
27. bře 2014

Ze své zkušenosti mohu doporučit Medelu Swing (elektrická 2 fázová). Ruční jsem neměla, takže nemohu porovnat, ale s Medelou jsem byla opravdu spokojená.

latkovkybrno
27. bře 2014

Ahojky, já jsem měla taky Avent. Byla to sada, kde byla elektronická i ruční a mě naprosto vyhovovala. Jednou jsem ji hůř umyla tak asi 2 dny nefungovala než vyschla, tak jsem si v mezičase půjčila od kamarádky Medela Swing a ta mi naopak vůbec nevyhovovala.. Takže za mě elektronická odsávačka AVENT je super.

slavkaj
27. bře 2014

Podľa mojich skúseností, elektrická nie, mala som požičanú, neodsála som s ňou ani kvapku, u prvého dieťaťa som skúsila aj Medelu aj Avent bez úspechu, pri druhom dieťati mi kojenie zachránila ručná Avent Natural, odsriekavala som skoro do 8. mesiaca a kojím dodnes (13. mesiac), je to veľmi individuálne, moja skúsenosť je takáto.

lucieandrlova
27. bře 2014

Měla jsem jen elektrickou Medela swing a maximální spokojenost!!! Zachránila nám mateřské mléko. Malá se po prvním měsíci odstavila a já začala odsávat a nakonec jsem odsávala 14 měsíců... 🙂 ale chce to trpělivost. ze začátku to neteklo...
A vždy jsem před odsátím stimulovala. Je tam tlačítko.

petulkaz
27. bře 2014

mela jsem Medelu swing i Medelu electric mini, s obema max. spokojenost! jeste ted mam v mrazaku odstikane mliko a to uz mesic skoro nekojim 🙂 Jinak tu Medelu Electric ted prodavam, byla pouzivana dohromady asi 3 mesice, je v zaruce do konce srpna 2015, kdyby mel nekdo zajem 🙂

caboonek
27. bře 2014

@whatty ahoj, medela je dobrá, umí stimulovat i odsávat. Mě pomohla v prvních dnech po porodu. Manuální jsem měla Avent, na přebytek MM, ale i po ní jsem měla hrozně citlivé bradavky. Takže to chce vyzkoušet. Každopádně nejlepší je co nejvíce dítě přikládat , laktace se spustí sama a přebytek odstříkat do úlevy🙂 hlavně trpělivost.....

labutka1980
27. bře 2014

Ahoj, rozhodně doporučuji elektrickou Medelu,ideálně nějakou, co je na obě prsa zároveň.

elastiq
27. bře 2014

Doporučuji Medelu, jelikož se tato firma specializuje přímo na kojence. Dodává i do porodnic a jejich výrobky jsou velmi kvalitní i když dražší než konkurence, ale co bychom pro ty prďoly neudělaly co? 🙂

whatty
autor
27. bře 2014

Holky děkuji vám všem moc za reakce určo si z toho něco vemu... 😉 a snad budu spokojená... 🙂

lrg
29. bře 2014

Já jsem měla pákovou od Aventu a ze začátku jsem byla nadšená, když jsem ještě měla dost mléka, ale postupem času už jsem s ní neodstříkala nic, takže příště bych taky šla jedině do Medely, ale nejdřív bych si jí asi půjčila na vyzkoušení. Nevím jak jinde, ale u nás v porodnici jí půjčují za 60Kč na den.