Homeopatika na zastavení laktace, mám ještě odsávat?

ajja87
5. zář 2017

Ahoj holky, prosím o radu, dnes jsem si vzala první davku homeopatik na zastavení laktace,chci se zeptat, mám při tom ještě odsávat? Mám hodně nality prsa.Do ted jsem pouze odsavala na ulevu, ale to jsou jen trochy co jsem schopna odsat.Mala se odsatavila sama.

panickatlamicka
6. zář 2017

Jen do úlevy. A odsate mm můžeš dávat dítěti do jídla☺. Nebo dávat pít ze skleničky (předpokládám, že dítěti jsou zhruba 2 roky, když se odstavili samo a ze skleničky pít umí).

ajja87
autor
6. zář 2017

Ne male je teprve deset měsíců.☹ Vubec netuším proč přestala, minuli týden měla teplotu od zubu,ten den pila mlíka víc,pak ještě v noci se vzbudila napila se,a pri dalším kojení se už neřisála. Mlíko teklo,sprchac používám od jejiho narození pořád stejný, vůbec nevím proč. Ale pít ji to zkouším dávat, poněvadž UM mi nechce.

panickatlamicka
6. zář 2017

@ajja87 tak to je bojkot kojení. Být tebou, zkusím to překonat, jestli chceš: kontakt kůže na kůži, nedávat dudlík, brčko, lahev-krmit cevkou svým mm po prstu a nabízet a nabízet prso. Hlavně v polospanku, něj jí u sebe v posteli. Nastuduje si na webu Manila.sk, jak bojkot překonat. A i kdyby to nedopadlo, tak mi teda přijde blbost zastavovat laktaci, když můžeš aspoň odsávat a dávat to malé z hrnečku.

panickatlamicka
6. zář 2017

Ne Manila ale mamila.sk