Odstavení 10ti měsíčního kojence. Poraďte

labelaisabela
11. led 2012

Prosím o radu, naši 10měsíční Isabelku kojím už jen večer jednou v noci a pak ráno a ráda bych ji odstavila uplně, jen nevím jestli mám v tuhle dobu mé mléko nahradit sunarem a nebo jí nedávat nic? díky moc za vaše rady a tipy 🙂

misi.21
11. led 2012

Já sice ještě deodstavovala,ale kdybych byla v tvé situaci,určitě bych jí ještě UM dávala...

ined77
11. led 2012

@labelaisabela 🙂 ...takhle malé mimi ještě mléko určitě potřebuje, takže klidně odstav, ale mléčnou dávku cca toho 0,5 l denně zachovej 😉

labelaisabela
autor
11. led 2012

já bych právě ráda úplně odstavila v noci, večer má kašičku, pak jí ještě dokojim a v noci se vzbudí tak jednou či dvakrát a pak ráno cca kolem 6h. takže bych jí večer a ráno dala UM a jinak v noci nic?

monapink
11. led 2012

@labelaisabela Pokud chces odstavit uplne,tak to chce nahradit UM 500ml za den,nejak si to rozdel behem dne,ja podavala a podavam mleko 3x denne,mne dcera vypije max na jednu davku 180ml..UM urcite potrebuje,mozna ze Ti sunar nevezme,pak bys mlecne nahradila ve strave...ale vyzkousej to,za mne urcite UM davat..V noci nedavej nic,kdyz se mi dcera vzbudila dostala prevarenou vodu a budit se prestala,mleko uz v noci nepotrebujou 😉 V sest bych ji to mleko uz dala..

labelaisabela
autor
11. led 2012

ok taky si říkám, že v noci se přeci spí a večer jí ta kaše musí na dlouhou dobu zasytit, je to prostě jen zvyk 😉 díky za rady 🙂