Odstavení dvouletého syna od kojení. Co by pomohlo?

leneee
27. črc 2019

Odstaveni od kojeni-prosim o vase zkusenosti. Syn ma 2a ctvrt roku a posledni dobou bylo kojeni uz jen takove nase potuleni na dobrou noc. Ale syn zacal dost kousat az mi jedno prso totalne rozhryzal a odrel. Takze jsem si rekla, ze nastal cas to ukoncit-ukazala jsem mu bebi a rekla,ze prso nemuzu dat,ze boli a mlicko neni. Dnes je to temer tyden a stale se na prso 1-2x denne zepta. S usinanim mame velky problem-misto pohodoveho usinani rve a vola mama donekonecna. Ale potulit nechce. Odstrkuje mne, kope, az nakonec usne treba sam namacknuty k polstari/hracce/ke zdi. Do te doby byl tulivy a mazlivy, ted nastal obrat. Jsem z toho dost spatna a prestoze nezvazuji kojeni vratit, rikam si, zda jsme to neuspechali, ale na druhou stranu ta bolest prsu uz byla taky pres mou hranici. Ma nekdo zkusenost podobnou? Co s tim? Srovna se synuv vztah ke mne? Jak mu muzu pomoci? Podotykam ze nemluvi a tak mi nevysvetli co by mu treba pomohlo.

saabina
27. črc 2019

@leneee nám pomáhá vzdy když si rekne o kojení, nabídnout mléko jako alternativu a vzdy si dá a uklidní ho to a na noc a odpol spánek si zvykl vzít do postele nějakou hračku a s ni usne, jen ho pohladím, nekdy se pritulí, jindy ne. Klasické kravské teplé Mléko nám zabírá...

leneee
autor
28. črc 2019

@saabina mleko nechce,nekdy si prituli lahvicku s vodou 🙂 jindy plysaka,ale posledni dny jen rve a vse odstrkuje a odkopava. To mne na tom hrozne mrzi prave tohle agresivni chovani-on byl jinak vzdy pritulny a chapu ze je toto forma protestu ale nevim jak mu vysvetlit,ze to delat nemusi.