• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Odstavila jsem syna, ale mléko se pořád tvoří

16. dubna 2008 
holky odstavila jsem syna, ale pořád se mi tvoří mléko, za dva dny jsem měla úplně tvrdá prsa a strašně mě bolela, chci se zeptat co s tím. Přeci když budu odstříkávat tak budu podporovat tvoření ne?,
13. dub 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajdzas, zkus šalvějový čaj. Prsa odstříkávej jen do úlevy od bolesti ve sprše. Ten čaj ale zabírá dobře.
13. dub 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajdzas, já jsem s tím naštěstí problémy neměla!!! Ale kamarádka mi radila trochu odstříkat a pak si vzít klidně preventivně paralen!!!
13. dub 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajdzas, nebo si skoč na gyndu, existujou tablety na zástavu laktace.
14. dub 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou i homeopatika
14. dub 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, když odstavujete dítě od kojení, co dáváte v noci? Čajíka nebo taky mlíko z flašky, mám z toho nervy už teď, během léta ho chci odstavit, ale je to hroznej kozomil, furt chce sát, v noci to je i 4x a přes den dost často ještě i teď. Rostou mu teprve zuby, takže ty noce nic moc, tak až narostou, tak chci ukončit kojení a jak dlouho to asi trvá, než přestane chtít, asi každý dítě jinak co. Vím, že vynechávat kojení postupně, ale u nás to teda vidím černě.
14. dub 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajzas, tvorba mléka je "hormonální" (mozková) záležitost, takže je důležitý, jak často saje miminko a né jak často odstříkáváš. Teď určitě odstříkávej, ať nemáš zánět ! :wink:
Já teď zrušila už 2 kojení a taky odstříkávám až se ze mě kouří, ale už cítím, že se to zlepšuje.... :slight_smile:
14. dub 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja nemam pri odstavovani tak starost o svoje prsa jako o Miri. Ta se z toho zblazni a nevyspime se asi tyden.
16. dub 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek