Odstříkané mateřské mléko v mrazáku. V čem uchováváte?

iv123
7. lis 2011

Prosím vás, v čem uchováváte v mrazáku odstříkané mateřské mléko? V nějaké speciální nádobce?

katchi
7. lis 2011

Avent Via poharky nebo sklenicky od Jihoceskeho jogurtu se sroubovacim vickem.

katka_21
7. lis 2011

Já jsem uchovávala ve speciálních sáčcích na mateřské mléko. Jsou fajn, nezaberou tolik místa.

helcas
7. lis 2011

já v obyč. vyvařených skleničkách od jogurtů, zavařenin a tak 🙂 tak to dělali i v nemocnici a řekli mi, ať to tak dělám...nic speciálního jsem nemusela kupovat

llllucka
7. lis 2011

Já mám speciální lahvičky z chicca a nebo sáčky od medely,ale můžeš uchovávat v čemkoli,cos vyvařila😉

selu
7. lis 2011

ve sklenickach od vyzivy 😉

jmisa
7. lis 2011

Měla jsem spešl sáčky na MM z Tesca, cena byla příznivá a hlavně to zabralo v mrazáku minimum míst. S místem bojuju stále. A pokud došel tento spešl obal, tak jsem použila sáček na led.

ja.na81
7. lis 2011

ja jsem teda nikdy mleko nemrazila, ale ty Avent kelimky bych urcite doporucila, hodi se pak skvele na prikrmy 🙂 Nebo do nich davam keksy kdyz jdem ven a tak 🙂 Taky dobre jako obal na dudlik, kdyz nemuzu najit ten spravny... Takze se podle me urcite vyplatej 🙂

kathy.skal
7. lis 2011

Ahojky, tak já mrazila v Avent kelímkách. Teď do nich dávám holkám např. jogurt nebo svačinky, když jedou k babičce na hlídání 😉

coxa
7. lis 2011

Avent kelímky a používám je dál na všechno možné, jsou super. 🙂

lussi
7. lis 2011

Já používala a používám doteď taky Avent kelímky🙂