Ohřívání MM ve Via pohárcích od Aventu. S víčkem?

karenina
18. zář 2008

Ahoj holky, které používáté k ohřívání MM Via pohárky od Aventu, můžete mi prosím poradit? Když budu ohřívat ve vodní lázni, dám pohárek do vody na ohřátí s víčkem nebo bez? Možná je to hloupá otázka, ale v návodu jsem to nikde nenašla - bez víčka mi to přijde nehygienické a s víčkem se zase bojím, aby to nějak neprasklo, až se to zahřeje ...

radka.m.
18. zář 2008

ahojda,odsávám mm už 10měs.a používám pohárky od Aventu,když mm ohřívám ve vodní lázni,tak to ohřívám s víčkem,nemusíš se bát,že by kelímek praskl,je k tomu přizpůsobený,když ohřívám v mikrovlnce,tak samozřejmě bez víčka.

janeyzelvicka
18. zář 2008

Já myslím že to je jedno, ohřívám s ním i bez... určo to nepraskne a na tu chvíli ohřívání tam těch bakterií snad zas tolik nenaleze, kdybys to měla otevřené..

frufrunka
18. zář 2008

Tak já mlíčko ohřívala s víčkem, protože někdy jsem dala víc vody a nebyla jsem si jistá, jestli se pohárek nepřevrhne - prostě si tak plaval ve vodě a hezky to rozmrzlo. Nemražené mléko jsem ohřívala taky s víčkem, akorát jsem s ním pořád kvrdlala, aby to bylo rychleji. No, a teď v tom ohřívám doma vařené příkrmy - to už bez víčka a pořád míchám. Je to super věc, na tyhle pohárky nedám dopustit! 🙂