Osvědčená laktační poradkyně z Prahy

anakolut
13. dub 2018

Prosím o doporučení na osvědčenou laktační poradkyni z Prahy. Nekojila jsem ani jedno dítě (nízká laktace, ploché bradavky a další problémy), vyzkoušela jsem kde co a teď u třetího dítka bych chtěla vyzkoušet i laktační poradkyni. Na stránkách laktační ligy je jich strašně moc a já bych ráda nějakou ověřenou, která dojíždí i domů a neradí jen po telefonu. Děkuji. Ivana

anakolut
autor
14. dub 2018

Nikdo nemá konkrétní zkušenost? ☹

janca15l
14. dub 2018

Mohu doporucit bejbyservis.cz

blackhole
14. dub 2018

Ahoj, já mám pozitivní zkušenost s Katkou Šrubařovou.

lida9
14. dub 2018

zkuste anna krause, ma i fb... sice neni primo z prahy ale z berouna, ale to je kousek🙂 urcite dojede i do prahy za vami...

olga_
14. dub 2018

Najdi si na netu nebo fb Martinu Šebestovou. Znám ji více než tři roky. Přijede domů, zkoukne, nespěchá, poradí. Je velmi zkušená.

betha37
14. dub 2018

Já mohu vřele doporučit Miladu Barešovou. Měla jsem opravdu šílené problémy s prsama na začátku, ona mě zachránila, přijela hned k nám domů a potom kdykoliv jsem ještě potřebovala, bez ní bych nekojila. Nakonec jsme kojili do synových 2 let 🙂

lennus
14. dub 2018

Je to nejlepší investice, mně dali prcka k prsu po týdnu, narodil se předčasně, kojení se hezky rozejlo, ale doma byly krize, přišla k nám Hanka z Mamily a občas jsme konzultovaly i po mailu, nakonec jsem kojila 22měs. Přijde mi, že spousta maminek se nechá odradit i nesmyslnými doporučením z porodnice, které já taky dostala, ale hned jsem se na ně vybodla a věřím, že díky tomu jsme to zvládli. Údajně je kojení v hlavě, takže jsi dobře nastavená, držím palce!
https://mamahamma.wordpress.com/o-mne/

anakolut
autor
14. dub 2018

Všem moc děkuji. Jdu to prozkoumat. 🙂 Jste hodné. Díky.