Otěhotněly jste při užívání HA a antibiotik?

snezenka123
13. zář 2017

Ahoj. Zajímalo by mne, jestli jste některá z vás otěhotněli při užívání antibiotik a současném užívání HA?
Beru antibiotika od konce 7 denní pauzy. A dnes si budu brát 13 prášek. A atb budu ještě užívat dalších 5 dní. Včera jsem při utreni po WC slabě krvacela,, ale pak už ok.

bubbi
13. zář 2017

já sama ne, ale když jsem atb užívala, byla jsem upozorněna paní v lékárně, že se to stát může (a že zná dvě děti přes atb 😉 ), takže je lepší se chránit nejen po celou dobu užívání, ale ještě dva týdny po dobrání 😉

snezenka123
autor
13. zář 2017

@bubbi no mě právě nikdo nic neřekl...ani dr. Ani v lékárně. Jen, že u těch mých atb bývají průjmy (já nemám).

belleelle
13. zář 2017

@snezenka123 v pribalaku u tve antikoncepce je presne napsano, ktere skupiny atb jsou rizikove.

snezenka123
autor
13. zář 2017

@belleelle já tuto antinu brala několik let za mlada ,a teď jsem ji dostala hlavně na srovnání cyklu a MS... Leták jsem jen prolitla a někam založila.. Teď jsem se koukala na netu a píšou tam ty moje :-/tetracyklinove atb že by mohli snižovat účinek... Hledala jsem na netu a našla tam článek od Who že atb na antinu nemají téměř žádný vliv... Že účinek antikoncepce nenarusuji.. No, tak mě zajímalo, jestli se ti skutečně někomu stalo.

monilee
13. zář 2017

@snezenka123 Ja ne, ale znama ano

alemari
13. zář 2017

3 moje známé mají děti po atb a antiko😉.

jaanicce
13. zář 2017

Ja jsem otehotnela pres prasky a ani jsem ATB nebrala, proste taknejak prestaly po nejake dobe tak pusobit.. Zacala jsem proste lehce spinit a nazdar.. A to jsem je po zkousce z farmakologie brala opravdu poctive! Nic neni nemozne..

aklin
13. zář 2017

Kamaradka takhle otehotnela.

snezenka123
autor
16. zář 2017

A poznala to těhotenství?neprisla ji potom MS? Krácení po dobrani antikoncepce?
@aklin

aklin
16. zář 2017

@snezenka123 poznala to podle chybejici ms.

snezenka123
autor
17. zář 2017

@aklin děkuju.čekám ji příští pondělí..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru