• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Píchá mě v prsou po kojení, je to běžné?

28. ledna 2016 
Chtela bych poprosit o radu, zkusenost: po kazdem kojeni me vzdy nejakou dobu silne picha a boda v prsou, od bradavky to prechazi do celeho prsa. Je to bezne? Od prvniho mimca si to vubec nepamatuju, tak abych treba neprosvihla nejaky zanet nebo tak. Diky!
23. čer 2014 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamilka007 spis bych to tipovala na kvasinkovou infekci - mela jsme to tak taky. Nemá malý v puse moučnivku?
23. čer 2014 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luciesofi Nema. I bradavky mam v poradku a to pichani je uvnitr, spis hluboko a v celem prsu.
24. čer 2014 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamilka007 p
Podařilo se Ti to nějak vyřešit? Mám totéž a laktační poradkyně si se mnou už nevědí rady...
29. črc 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@siebs No, vyřešilo se mi to vlastně samo. Ukazovala jsem to svojí gynekoložce na prohlídce po šestinedělí, ta prsa ohmatala a říkala, že zánět uvnitř ani infekce na bradavce to určitě není, že to si nejspíš zvykají mlékovody. A je fakt, že časem to ustávalo a teď - 8 týdnů po porodu- už to nemám vůbec. Tak držím pěsti, ať to máš stejně snadné. :slight_smile:
29. črc 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžu se zeptat, jestli jste to píchání nějak vyřešily? Mám to samé, kvasinky to nejsou, zánět mi tvrdí gynekoložka také ne, zkouším homeopatika, laktobacily, tvaroh po kojení to zmírňuje, ale už přes měsíc se toho nemůžu zbavit :(
28. led 2016 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek