Mohu šunkovou pizzu, když kojím?

ewusssa
16. zář 2017

Ženy co myslite šunkovou pizzu mohu kdyz kojim? Da to male hodne zabrat?

andos
16. zář 2017

tak pizzu jsem teda nikdy neřešila.... to už bys nesměla nic.... hlavně ne plísňové sýry, syrová vejce a syrová masa, alkohol, kofein, přemíra luštěnin a někdy vadí i moc rajčat ... plus nějaké ty "zakázané" bylinky kvůli laktaci, některé koření, česneku moc.... ale jedné pizzy bych se nebála

hanih
16. zář 2017

@ewusssa Já si pizzu při kojení normálně dala a v pohodě. Zato malé dalo zabrat vánoční cukroví. Byly jí dva měsíce a měla po tom takové bolení bříška, že jsem se na cukroví rychle vykašlala a Vánoce jsem měla bez sladkého 🙂

ewusssa
autor
16. zář 2017

Uklidnili jste me, a hlavne musim to zkusit ze 🙂 takze objednavam

tulena
Autor odpověď smazal
Zobraz
biedronka10
16. zář 2017

Ja pred 2 dny jedla pizzu z nouze, spechala jsem a v restauraci nemeli nic jine. Byl to katastrofalni prusvih. Vcera cely den rvala jak tur a svijela se, bricho nafoukle a prdiky trapily. Jak ktere dite ale za me pizzu ne. Priste si jakekoliv kynute testo rozmyslim

verkaver
16. zář 2017

Jsem asi divná,jak to tady tak čtu,ale během kojení jsem takové drobnosti jako pizzu ani u jednoho ze čtyř dětí neřešila... Vůbec mi přijde,že to člověk někdy až moc přehání a hlídá. Jíst se má pestře,opravdu by mě nenapadlo pozastavovat se nad pizzou. Jsem abstinent,takže opravdu nepiju,ale neřešila jsem ani kafe nebo luštěniny nebo já nevím co,ani ten česnek a koření,plísňové sýry,nevím no...

biedronka10
16. zář 2017

@verkaver to jste stastny clovek a zavidim 😔ja bych to taky neresila, ale musim. Jenze moje mala je fakt na nadymave veci vysazena. Ze zacatku mi pomalu jecela i z ryze. Snazim se postupne pridavat potraviny, ale vzdy kdyz po necem zacne vyvadet a trapit se, musim zaradit zpatecku a proste to nejist.

sonia79
16. zář 2017

@verkaver hele ono to není tak jednoduchý.ja bych se taky moc ráda nepozastavovala , ale synovi je 10 měsíců a pokud mu pošlu přes mléko cokoliv kynutého tak dvě noci nespím. Není to o tom co si my dovolíme, ale co děti snesou, buď ráda , žes měla štěstí .

hojda
16. zář 2017

Kamarádka to takhle měla s chlebem. Stačil kousek chleba a bříško bolelo☹. Každé dítě jiné, musí to vyzkoušet, jinak to nezjitíš.

tynka9
17. zář 2017

@sonia79 tak těsto na pravou pizzu není kynuté...

hermanecka
17. zář 2017

Prvno dcerka proplakala vecery snad ze vseho co jsem kdy jedla..uz jsem se bala dat i suchar..kluk ke uplne jiny,prestoze jenom kojim tak si muzu dovolit vse..je to o detech a ty maminky,ktere si tim neprojdoz,to nepochopi🙂..

sonia79
17. zář 2017

@tynka9 jo to je možné ale i tak u nás prostě neprošla. Sto.miminek, sto rozdílů v citlivosti bříška.

vaneska1506
17. zář 2017

mě malá po pizze prděla a bolelo jí hodně bříško, ale třeba to tvojí vadit nebude 🙂