Pláče při kojení. Trápí ho prdíky?

lenulinka00
16. dub 2011

Když malýho krmím, tak normálně saje, ale z ničeho nic začne plakat a pak se zase přisaje. je možné, že ho trápí jen prdíky?? A ještě bych potřebovala nějaké doporučení na škytku, máme jí docela často, skoro po každém kojení. Koupila jsem mu včera čajíček fynyklovej, tak jestli se může pít i trochu studený nebo jen teplý po lžičkách.. Děkuju 🙂

mpavlinka
16. dub 2011

Malá mi to taky dělala, odpojovala se, plakala, kroutila se... Měla takový období, pak to zas bylo o.k. Je fakt že jí trápily prdíky. Na škytku nevím, asi pořádně nechat odříhnout, Nikolka hodně hltala a spolykala dost vzduchu, takže jsem jí nechávala odříhavat dlouho a říhla si několikrát.

evulatko
16. dub 2011

ahojky, mne mala taky skytala, ale co jsem se docetla, tak tem miminkum to nevadi, nemusi se to ani nijak resit, za chvili je to stejne prejde🙂

nevestinka2010
18. dub 2011

skytavka nevadi, mame ji taky, skytal uz i v brisku tak 2x denne
jen ho nenechavam skytat v leze ale treba v polosedu na mych nohou nebo nejak polozim aby mel hlavicku vyse nez nozky
plac, vztekani a krouceni pri kojeni je vetsinou spojeno s pohybem strev a vyprazdnovanim, zkus vypozorovat, jestli si treba potom prdne nebo se pokajdi (zkus parkrat kojit jen s latkovou plenkou slozenou mezi nozky)
u nas to je znameni na kakani...