Pláče u kojení, saje pár minut

monii007
13. led 2018

Holky,
kojim normslne od zacatku, vse bylo v poradku, ale ted najednou saje par minut, tak 2 az pet max. a pak uz nechce. Dam ho odrihnout, zkousim menit i prso, polohu, nekdy si jeste trosku cucne, ale pak uz do nej nic nedostanu. Zacne plakaz jen jak vidi prso. Uz to tak ma nejaky den. Vezme si jen dudlik a snim usne. V noci pije normalne, bez problemu a rvani. Na vaze pribira, ma 2 mesice a ma 6,2 kilo.vubec nevim co s nim. Mate nejaka zkusenost? Dekuji za rafy a tipy.

mourovatakocka
13. led 2018

Měli jsme takovou malou krizi jeden den tento týden, byl to hrozný boj a ještě celý den byla malá (máme dva měsíce) protivná a hodně ubrečená, měla jsem strašnou hrůzu, že jsem něco zkazila, protože prso nechtěla, ale z lahve si nakonec dala říct. Četla jsem, že se to může stát, někde jsem slyšela pojem bojkot kojení. Podle naší pediatričky je OK, když pár dní mrňous nepije tolik, že to později dožene. Zkus to vydržet, přikládat, když si řekne a třeba to přejde.

odula
13. led 2018

doporučuji kontaktovat laktacni poradkyni. mně takhle jedna po jednom hooodne dlouhým bojkotu kojení (rvani, pití 2 minuty,trvalo to přes týden ),
kdy už jsem chtěla odstavit, zachránila kojení. jsou skoleny a uklidní, moc dobře poradí. https://www.mamila.sk/pre-matky/poradkyne-pri-d...

majkylove
13. led 2018

Mě tohle syn dělal než jsem dostala první ms po porodu,ale mě se teda nechtěl napít vubec

dpavlinka
13. led 2018

Dle mě se jedná o bojkot. A ten způsobují právě dudlíky, flašky.. je to prostě jiný typ sání.. Nejlepší řešení je odstranit jakékoliv siditka, nabízet prso už v polospanku a hodně trpělivosti😉

ladyhacek
13. led 2018

kolem 3m (+- záleží na každém) může nastavit bojkot kojení. Může trvat i 10 dní (zase je to odhad 🙂). Ono se to srovná, dál nabízet a vydržet nedávt UM - obzvlášť když v noci pije.