Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Plně kojené dítě mi začalo odmítat prs. Čím to je?

martavatar
7. říj 2011

Prosím poraďte mi. Mám měsíc starou holčičku, plně kojenou, nikdy jsem s kojením neměla problém, holčičku jsem kojila co dvě hodiny. Malá hodně pláče kvůli bříšku, včera plakala skoro celý den, naposledy jsem ji nakojila ve 22 a od té doby prs odmítá. Jen ji k prsu přiložím, tak je hysterický záchvat, nesnaží se ani přisát. Po tom co osm hodin nepila, jsem ji dala kojenecky caj z lahvicky, ktery normalne vypila, tak jsem pak mléko odstříkala a z lahvičky ho taky normálně vypila. Teplotu ani žádné afty nemá. A taky mi příjde divné, že se o to jídlo vůbec nehlásí, nepláče. Čím to může být?? ☹

monapink
7. říj 2011

@martavatar
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/laktacni...
Zkus se pozeptat zde laktacni poradkyne,treba Ti v necem pomuze, poradi..Chce to pevny nervy a nestresovat,lehce se mi to uz ted rika,ale skrz kojeni jsem si uzila s malou sve,nakonec jsem kojila do desateho mesice,kdy to zacala bojkotovat a odstavila se..
Jinak mala mela take u prsa hystericke zachvaty,bojovala a odmitala prs,mela silene koliky...u nas vse zpusobila alergie na bilkovinu kravskeho mleka,tak pokud je u Vas nejaka alergie,omezila bych mlecne vyrobky,spousta deti je na ne citliva a nebo primo alergicka..

Sem začni psát odpověď...

Odešli